Alkalická vodná tyčinka

Kód: 000533
Neohodnotené
Značka: Iné
€19,90 €16,58 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Alkalické vodné tyčinky slúžiace na zvýšenie pH vody a zníženie ORP

Detailné informácie

Podrobný popis

Alkalické tyčinky sa vkladajú do pohára s vodou, ktorú vďaka minerálnej vložke obohacujú, zvyšujú pH vody a znižujú jej ORP.

Ako alkalické tyčinky použiť?
Na začiatok je potrebné premyť a zaktivizovať minerály vo vnútri tyčinky - naplňte pohár/fľašu do polovice vodou, vložte alkalickú tyčinku a kývajte ňou 30 sekúnd, následne vodu vylejte. Tento proces zopakujte 3krát. Potom môžete tyčinky použiť na alkalizáciu vody - opäť pohár/fľašu naplňte vodou, vložte tyčinku, kývajte ňou 30 sekúnd a nechajte vodu s tyčinkou stáť 15 až 20 minút (pri použití 0,5 l vody a jednej alkalickej tyčinky). Alkalické tyčinky majú na alkalizáciu vody miernejšie účinky (po 24h. zmena pH na hodnotu 8,8 a ORP +3mV pri vstupných hodnotách pH 7,89 a ORP +78mV), v prípade záujmu o vyššie hodnoty pH odporúčame zvoliť ionizátor vody. Účinok je možné zvýšiť použitím viacerých energetických tyčiniek.

Význam ionizátorov vody pre životný štýl:
Rýchla doba so sebou priniesla mnoho faktorov, ktoré výrazne vplývajú na kvalitu vášho života. Nesprávne stravovanie a stres spôsobujú vznik kyslého odpadu a ten sa následne ukladá vo vašom tele. To vedie k nedostatku energie a oslabeniu imunitného systému. Pitím ionizovanej vody sa kyseliny zneutralizujú a telo môže na základe toho využiť túto vodu na udržianie správnej rovnováhy (pH) v tele. Tento proces sa neodborne nazýva aj detoxikácia. Viac informácií o ionizátoroch vody nájdete v našom článku na blogu.

Aké sú výhody pitia alkalickej vody? Alkalická voda je pre svoje priaznivé účinky pre zdravie odporúčaná mnohými odborníkmi a lekármi, či už na pitie, varenie, ale aj liečbu. Vďaka vysokej hodnote pH vyrovnáva kyslé prostredie v tele a pôsobí ako silný antioxidant. Menšie molekuly vody zabezpečujú lepšie vstrebávanie a hydratáciu organizmu. Každodenné pitie živej vody spomaľuje starnutie.

ŠPECIFIKÁCIA:
Rozmery: výška 146mm x priemer 17mm
Materiál: antikorová oceľ
Životnosť: 6 až 12 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: