Alkalická vodná tyčinka

Kód: 000533
Neohodnotené
Značka: Iné
€19,90 €16,58 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Alkalické vodné tyčinky slúžiace na zvýšenie pH vody a zníženie ORP

Detailné informácie

Podrobný popis

Alkalické tyčinky sa vkladajú do pohára s vodou, ktorú vďaka minerálnej vložke obohacujú, zvyšujú pH vody a znižujú jej ORP.

Ako alkalické tyčinky použiť?
Na začiatok je potrebné premyť a zaktivizovať minerály vo vnútri tyčinky - naplňte pohár/fľašu do polovice vodou, vložte alkalickú tyčinku a kývajte ňou 30 sekúnd, následne vodu vylejte. Tento proces zopakujte 3krát. Potom môžete tyčinky použiť na alkalizáciu vody - opäť pohár/fľašu naplňte vodou, vložte tyčinku, kývajte ňou 30 sekúnd a nechajte vodu s tyčinkou stáť 15 až 20 minút (pri použití 0,5 l vody a jednej alkalickej tyčinky). Alkalické tyčinky majú na alkalizáciu vody miernejšie účinky (po 24h. zmena pH na hodnotu 8,8 a ORP +3mV pri vstupných hodnotách pH 7,89 a ORP +78mV), v prípade záujmu o vyššie hodnoty pH odporúčame zvoliť ionizátor vody. Účinok je možné zvýšiť použitím viacerých energetických tyčiniek.

Význam ionizátorov vody pre životný štýl:
Rýchla doba so sebou priniesla mnoho faktorov, ktoré výrazne vplývajú na kvalitu vášho života. Nesprávne stravovanie a stres spôsobujú vznik kyslého odpadu a ten sa následne ukladá vo vašom tele. To vedie k nedostatku energie a oslabeniu imunitného systému. Pitím ionizovanej vody sa kyseliny zneutralizujú a telo môže na základe toho využiť túto vodu na udržianie správnej rovnováhy (pH) v tele. Tento proces sa neodborne nazýva aj detoxikácia. Viac informácií o ionizátoroch vody nájdete v našom článku na blogu.

Aké sú výhody pitia alkalickej vody? Alkalická voda je pre svoje priaznivé účinky pre zdravie odporúčaná mnohými odborníkmi a lekármi, či už na pitie, varenie, ale aj liečbu. Vďaka vysokej hodnote pH vyrovnáva kyslé prostredie v tele a pôsobí ako silný antioxidant. Menšie molekuly vody zabezpečujú lepšie vstrebávanie a hydratáciu organizmu. Každodenné pitie živej vody spomaľuje starnutie.

ŠPECIFIKÁCIA:
Rozmery: výška 146mm x priemer 17mm
Materiál: antikorová oceľ
Životnosť: 6 až 12 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie