Alkalický postfilter AIFIR200

Kód: 000559
Neohodnotené
Značka: AQUAfilter
€29,90 €24,92 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Ionizačný postfilter vhodný po osmóze, zvyšuje pH vody a znížuje ORP.

Detailné informácie

Podrobný popis

INLINE ionizujúco mineralizačný filter. Obsahuje zmes biokeramických médií. Voda po prejdení cez AIFIR-200 vykazuje nižšie ORP (je antioxidačná) a zvýšenú hodnotu pH* (približne o 2 body). Dodatočne obohacuje vodu rôznymi minerálmi ako sú: vápnik, horčík, sodík, draslík, selén a ďalšie stopové prvky. Súčasťou zmesi je aj nanoprášok striebra, ktorý sa využíva najmä pre jeho silné antibakteriálne účinky - pomáha chrániť pred baktériami a vírusmi, vodu udržiava čerstvú, je možné ju dlhšie skladovať bez obavy z mikrobiologickej kontaminácie. Navyše prispieva k zlepšeniu kvality vody.

Hlavné výhody alkalického postfiltra AIFIR200

Alkalizácia - prostredníctvom filtračného média vo vnútri vložky je zvýšené pH vody (až o dva stupne). Minerálne látky (magnézium, draslík, vápnik, sodík) sa vďaka optimálnemu vyváženiu v ionizovanej vode do organizmu lepšie vstrebávajú a tým pomáhajú podporovať nervový systém a celkové zdravie. Hydratácia - v ionizovanej vode sa molekuly vody združujú do menších clusterov, tým sa ľahšie vstrebávajú do buniek a zabezpečujú niekoľkokrát lepšiu hydratáciu organizmu ako pri pití bežnej vody. Antioxidácia - produkcia záporných hydroxylových iónov, ktoré znižujú ORP na -200 až -400 mV. Voda s takýmito hodnotami ORP pôsobí ako silný antioxidant. Výhody ionizovanej vody Ďalšie výhody: je kompatibilný s väčšinou reverzných osmóz dostupný na trhu, na výrobu sa používajú vysokokvalitné materiály (vyrobené v EÚ), vhodný aj pri detoxikácii, odstraňuje odpadové látky z tela, zlepšená chuť vody. Význam ionizovanej vody pre životný štýl: Rýchla doba so sebou priniesla mnoho faktorov, ktoré výrazne vplývajú na kvalitu vášho života. Nesprávne stravovanie a stres spôsobujú vznik kyslého odpadu a ten sa následne ukladá vo vašom tele. To vedie k nedostatku energie a oslabeniu imunitného systému. Pitím ionizovanej vody sa kyseliny zneutralizujú a telo môže na základe toho využiť túto vodu na udržianie správnej rovnováhy (pH) v tele. Tento proces sa neodborne nazýva aj detoxikácia. Viac informácií o ionizátoroch vody nájdete v našom článku na blogu. Alkalická voda je pre svoje priaznivé účinky pre zdravie odporúčaná mnohými odborníkmi a lekármi, či už na pitie, varenie, ale aj liečbu. Vďaka vysokej hodnote pH vyrovnáva kyslé prostredie v tele a pôsobí ako silný antioxidant. Menšie molekuly vody zabezpečujú lepšie vstrebávanie a hydratáciu organizmu. Každodenné pitie živej vody spomaľuje.

Špecifikácia

Dostupná veľkosť: 2 "x 10" Pripojenie: 1/4" Pracovná teplota: 2 až 45°C Maximálny prietok: 2,8l/min Životnosť filtračnej vložky: 6 až 12 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: