Alkalický postfilter AIFIR200

Kód: 000559
Neohodnotené
Značka: AQUAfilter
€29,90 €24,92 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Ionizačný postfilter vhodný po osmóze, zvyšuje pH vody a znížuje ORP.

Detailné informácie

Podrobný popis

INLINE ionizujúco mineralizačný filter. Obsahuje zmes biokeramických médií. Voda po prejdení cez AIFIR-200 vykazuje nižšie ORP (je antioxidačná) a zvýšenú hodnotu pH* (približne o 2 body). Dodatočne obohacuje vodu rôznymi minerálmi ako sú: vápnik, horčík, sodík, draslík, selén a ďalšie stopové prvky. Súčasťou zmesi je aj nanoprášok striebra, ktorý sa využíva najmä pre jeho silné antibakteriálne účinky - pomáha chrániť pred baktériami a vírusmi, vodu udržiava čerstvú, je možné ju dlhšie skladovať bez obavy z mikrobiologickej kontaminácie. Navyše prispieva k zlepšeniu kvality vody.

Hlavné výhody alkalického postfiltra AIFIR200

Alkalizácia - prostredníctvom filtračného média vo vnútri vložky je zvýšené pH vody (až o dva stupne). Minerálne látky (magnézium, draslík, vápnik, sodík) sa vďaka optimálnemu vyváženiu v ionizovanej vode do organizmu lepšie vstrebávajú a tým pomáhajú podporovať nervový systém a celkové zdravie. Hydratácia - v ionizovanej vode sa molekuly vody združujú do menších clusterov, tým sa ľahšie vstrebávajú do buniek a zabezpečujú niekoľkokrát lepšiu hydratáciu organizmu ako pri pití bežnej vody. Antioxidácia - produkcia záporných hydroxylových iónov, ktoré znižujú ORP na -200 až -400 mV. Voda s takýmito hodnotami ORP pôsobí ako silný antioxidant. Výhody ionizovanej vody Ďalšie výhody: je kompatibilný s väčšinou reverzných osmóz dostupný na trhu, na výrobu sa používajú vysokokvalitné materiály (vyrobené v EÚ), vhodný aj pri detoxikácii, odstraňuje odpadové látky z tela, zlepšená chuť vody. Význam ionizovanej vody pre životný štýl: Rýchla doba so sebou priniesla mnoho faktorov, ktoré výrazne vplývajú na kvalitu vášho života. Nesprávne stravovanie a stres spôsobujú vznik kyslého odpadu a ten sa následne ukladá vo vašom tele. To vedie k nedostatku energie a oslabeniu imunitného systému. Pitím ionizovanej vody sa kyseliny zneutralizujú a telo môže na základe toho využiť túto vodu na udržianie správnej rovnováhy (pH) v tele. Tento proces sa neodborne nazýva aj detoxikácia. Viac informácií o ionizátoroch vody nájdete v našom článku na blogu. Alkalická voda je pre svoje priaznivé účinky pre zdravie odporúčaná mnohými odborníkmi a lekármi, či už na pitie, varenie, ale aj liečbu. Vďaka vysokej hodnote pH vyrovnáva kyslé prostredie v tele a pôsobí ako silný antioxidant. Menšie molekuly vody zabezpečujú lepšie vstrebávanie a hydratáciu organizmu. Každodenné pitie živej vody spomaľuje.

Špecifikácia

Dostupná veľkosť: 2 "x 10" Pripojenie: 1/4" Pracovná teplota: 2 až 45°C Maximálny prietok: 2,8l/min Životnosť filtračnej vložky: 6 až 12 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie