4-stupňový kapilárny filter na vodu FP3-HJ

Kód: 000026
Neohodnotené
Značka: AQUAfilter
€79,90 €66,58 bez DPH
Skladom (>5 ks)
4-stupňový prietokový filter na vodu s kapilárnou membránou. Ekonomické riešenie úpravy vody v domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prietokový filter s kapilárnou membránou vyrába spoločnosť Aquafilter (FHCTF), ktorej poslaním je zvyšovanie životnej úrovne zákazníkov v zmysle poskytovania čistej a zdravej vody. Výrobca ponúka kvalitné, a zároveň štandardné riešenia filtrácie vody s materiálmi, ktoré sú ekologickéefektívne na riešenie problémov so znečistením vody, taktiež cenovo priateľné. Víziou FHCTF je poskytovať nepretržitý prísun čistej, čerstvej pitnej vody. Všetko spĺňa 4-stupňový kapilárny filter na vodu, ktorý upraví vodu vo vašej domácnosti jednoducho a lacno. Prístroj má certifikát NSFA a WRAS, zároveň je vyrobený v EÚ.   

Hlavné výhody 

 • spoľahlivá kvalita
 • bezkonkurenčná cena
 • vyrobený v EÚ
 • účinné zachytávanie mechanických nečistôt (hrdza, piesok, bahno, štrk)
 • garancia zmäkčenia vody
 • výrazná redukcia chlóru, pesticídov a herbicídov z vody
 • šetrné odstránenie vírusov, baktérií a ich zárodkov
 • likvidácia škodlivých organických látok
 • citeľné zlepšenie chuti a vône vody

Aquafilter


Princíp filtrácie

4-stupňový kapilárny filter na vodu zabezpečuje filtráciu vody v 4 krokoch:
 1. Mechanická filtračná vložka 5μm odstráni ako prvá z vody veľké nečistoty ako piesok, bahno, vlasy, hrdzu, štrk, hlinu a podobne. Tieto sedimenty by mohli v ďalšom procese filtrácie poškodiť membránu, preto je tento krok nesmierne dôležitý. Filter je vyrobený z čistého polypropylénu a v procese filtrácie ide o najlacnejšiu vložku, ale za to nesmierne dôležitú, preto odporúčame dbať na jej včasnú výmenu.
 2. Zmäkčujúca filtračná vložka odstráni z vody škodlivý vodný kameň a zároveň odstráni z vody železo a niektoré ťažké kovy.
 3. Kokosová filtračná vložka s KDF efektne redukuje chlór a jeho zlúčeniny, pesticídy, herbicídy a ďalšie organické zlúčeniny. Vložka výrazne zlepší chuť a vôňu vody. KDF médium odstráni z vody niektoré ďalšie ťažké kovy (olovo, arzén..), niektoré baktérie a ich zárodky.
 4. Kapilárna membrána je posledný stupeň filtrácie, do membrány vstupuje už relatívne veľmi čistá voda a tá preteká cez membránu veľmi malými pórmi veľkosti 0,02 μm. Tento stupeň tým pádom zbaví vodu veľkej väčšiny vírusom, baktérii väčších ako 0,02 μm.
  Všetky filtračné vložky spomenuté v stupňoch filtrácie sú súčasťou balenia, filter je kompatibilný so všetkými vložkami Aquafilter veľkosti 10". V prípade záujmu môžte do poznámky uviesť, že chcete v balení iné druhy filtračných vložiek a my vám vyhovieme.

Údržba a inštalácia

4-stupňový kapilárny filter na vodu je nenáročný z hľadiska inštálácie, ako aj následnej údržby. Montuje sa v kuchyni pod kuchynský drez a napája priamo na prívod studenej vody s pripojením 1/2”. Filtračnú vložku je potrebné meniť, čo je jednoduchá záležitosť - k výmene postačí odšrobovať obal filtra. Životnosť filtračných vložiek je individuálna, záleží od kvality a od množstva spotrebovanej vody. Obvykle u filtračných vložiek je to približne 3-6 mesiacov a u kapilárnej membrány 9-12 mesiacov. Obsahom balenia je všetko potrebné na funkciu a prevádzku filtra, či už ide o filtračné vložky, ventily, teflónovú pásku, hadičku, jednopákovú batériu a návod na použitie.  

Špecifikácia:

Rozmery (VxŠxH): 395x140x360 mm Pripojenie: 1/2” Pracovná teplota: 2 - 45 °C Pracovný tlak: 2.8 - 6 bar Materiál obalu: PET Počet filtračných fáz: 4 Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie