Bezplatné meranie tvrdosti vody

Zdielať článok

Share on facebook
Share on email

Bezplatne meranie tvrdosti vody

Prečo si dať vodu otestovať?

Máte problém s usadzovaním vodného kameňa v rýchlovarnej kanvici, práčke, na vodovodnej armatúre alebo v bojleri? Dôvodom je tvrdá voda s vysokým obsahom vápnika a horčíka, ktorá zariadeniami preteká. Máme pre vás riešenie, ktoré vám pomôže zbaviť sa vodného kameňa raz a navždy.

V rámci našich služieb sme sa rozhodli ponúknuť klientom meranie tvrdosti vody zadarmo. Na základe získanej hodnoty vie náš odborný technológ navrhnúť vhodné zariadenie pre váš dom či prevádzku a vypracovať pre vás nezáväznú cenovú ponuku. Vy sa následne rozhodnete, či vám navrhnuté riešenie vyhovuje a chcete ho zrealizovať. Prezrite si ukážku nami nainštalovaných zmäkčovačov vody v domácnostiach alebo zmäkčenie vody v  priemyselných prevádzkach.

Ako získate bezplatné meranie tvrdosti vody?

V prípade, že máte o meranie tvrdosti vody zadarmo záujem, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Uveďte vaše meno, telefonický alebo mailový kontakt a miesto, odkiaľ je meraná vzorka vody. V priebehu niekoľkých pracovných dní vás budeme kontaktovať.

.[:]

Ďalšie

Nezaradené

Pozývame vás na veľtrh Aquatherm Nitra 2019

Osobný kontakt s našimi klientmi, partnermi a verejnosťou je pre nás veľmi dôležitý, aj preto sa pravidelne zúčastňujeme odborných veľtrhov a konferencií. V dňoch od

Nezaradené

Zhrnutie medzinárodného veľtrhu ForArch 2018

Koncom minulého mesiaca sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu ForArch 2018. Najväčšia stavebná výstava v Českej republike sa konala v dňoch 18. – 22. septembra. Návštevníci

Close Menu
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak
×
×

Cart