0915 805 497
Pondelok - piatok od 8:00 do 16:00 hod
Menu
EVA KYČERKOVÁ
Pozícia: účtovníčka
„Vo firme som začala pracovať už roku 2011 na odporúčanie v mojej bývalej práci. Na začiatku som mala na starosť obvolávanie súčasných klientov na pravidelný servis a výmenu vložiek. Do toho samozrejme organizáciu a skombinovanie servisov s montážami nových klientov. Na práci v AQUAtrende ma baví hlavne jej rôznorodosť, kedže dnes sa už venujem zložitejším veciam, ako sú splátky, prenájom, ale aj správa faktúr.

Rada vám pomôžem vyriešiť všetky náležitosti ohľadom faktúr, ktoré sme vystavili. Taktiež mám na starosti dohodnutie splátok a výber najvhodnejšej splátkovej spoločnosti, ktorá vám prefinancuje úpravovňu vody, kedže ako jedna z mála firiem, ak nie jediná, poskytujeme aj túto možnosť financovania. Najnovšie ponúkame aj možnosť prenájmu filtračných zariadení priamo od nás, pre vás, ktoré je vhodné najmä pre firmy, či obce.“

 

S ČÍM VÁM URČITE POMÔŽEM?

Faktúry
Nezrovnalosti či prípadne zmeny vo faktúre? Stratili ste faktúru a potrebujete ju poslať? Som tu pre vás.

Splátky
Výpočet splátkového kalendára? Dohodnutie výšky a počtu splátok. Rada poradím.

Prenájom
Kedže poskytujeme aj možnosť prenájmu filtračných zariadení. Pomôžem vám.

 

Hoďte váš problém na mňa!

Nezrovnalosti vo faktúre? Záujem o poradenstvo pri výbere vhodnej splátkovej spoločnosti? Som tu pre vás.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.

Povedali o nás

Pravidelne odoberáme priemyselné reverzné osmózy s vysokými prietokmi. Taktiež rôzne zmäkčovacie zariadenia s hlavicami Clack a Delta. Pred pár rokmi sme taktiež využívali zmäkčovače vody Tapworks. S komunikáciou, dodaním a poradenstvom som nadmieru spokojný.

Ing. Miroslav Slezák, LEMA group s.r.o.

Riešenie úpravy vody v novom showroome BMW v Žiline prebehlo bez starostí. Od prvotného návrhu technológie, dodania prístrojov, montáže až po pravidelné servisovanie.

Milan Detko, MD-Bavaria Žilina (konateľ)

Od spoločnosti Aquatrend som si zakúpil zmäkčovač vody a uhlíkový filter. S výrobkami som maximálne spokojný, servis spoločnosti je pravidelný a profesionálny. Odkedy je prístroj namontovaný, nemáme problémy s vodným kameňom a údržba v domácnosti je výrazne ľahšia.

Ing. Tomáš Talajka, Homecredit

Produkty spoločnosti Aquatrend s.r.o. využívam od roku 2005, sú to produkty na úpravu pitnej vody. S produktami, službami aj servisom som veľmi spokojný. Môžem len odporúčať.

Ing. Pavol Višňovský, PhD., CONSULTING & CONTROL OF WELDING, s.r.o. (konateľ)