Filtračná kanvica Brita Marella XL

Kód: 000585 000584 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Brita
€29,90 €24,92 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

Filtračná kanvica Brita Marella XL Memo zaistí čistú vodu bez príchutí a nežiaducich pachov vďaka technológii FlowControl.

Detailné informácie

Podrobný popis

Filtračná kanvica Brita Marella XL Memo zaistí čistú vodu bez príchutí a nežiaducich pachov vďaka technológii FlowControl. Vnútri kanvice dochádza k optimálnemu prefiltrovaniu celého objemu hornej časti s objemom 1,5 l za 5 minút. S celkovým objemom 3,5 l zaistí filtračná kanvica pitný režim početnej rodine aj menším kanceláriám. XL vyhotovenie kanvice Brita Marella využíva filtre Brita Maxtra alebo Aquaphor B100-25 Maxfor. Jeden kus filtračnej patróny je súčasťou balenia a prefiltruje až 100 litrov vody.

Brita Marella XL Memo ponúka jednoduché používanie i obsluhu. Čiastočne transparentný lievik zaisťuje dokonalý prehľad o tom, koľko vody ešte môžete natočiť, kontúrované držadlo zabezpečí jednoduchú manipuláciu s plnou kanvicou a vďaka odklopnému viečku môžete kanvicu plniť pohodlne jednou rukou.

Hlavné výhody:

Filtračná kanvica na vodu Brita
• Technológia Microflow pre čistejšiu, čerstvejšie chutiacu vodu
Chráni pred usadzovaním vodného kameňa
Celkový objem 3,5 l


Čo je to technológia Microflow ?

Technológia Microflow ponúka jedinečnú 4-stupňovú filtráciu vody pre až o 25 % lepšiu chuť:

  • intenzívna predbežná filtrácia - voda preteká jemným sieťovým filtrom
  • iónomeničová filtrácia - iónomenič značne znižuje obsah vodného kameňa (uhličitanovú tvrdosť) - zároveň však zachováva pevné častice horčíka a vápnika a dochádza aj k redukcii ťažkých kovov, ako je olovo a meď
  • filtrácia aktívnym uhlíkom - aktívne mikrouhlíkové granuly prostredníctvom miliónov pórov vstrebávajú látky negatívne ovplyvňujúce vodu a značne znižujú obsah látok, ktoré spôsobujú zápach a nežiaducu chuť, niektorých pesticídov a organických nečistôt.
  • intenzívna konečná filtrácia - špeciálny jemný sieťový filter zadržuje zmes čiastočiek


 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: