0915 805 497
Pondelok - piatok od 8:00 do 16:00 hod
Menu

filtre na voduFiltre na vodu sa používajú z dôvodu úpravy vody pri jej znečistení nežiaducimi látkami, prípadne zvýšenými hodnotami presahujúcimi stanovený limit podľa najnovšieho nariadenia vlády SR 496/2010, ktoré ustanovuje požiadavky na kvalitu vody určenej na ľudskú spotrebu. Vodné filtre dokážu z vody odstrániť všetky nežiadúce látky, zvýšiť jej kvalitu napríklad ionizáciou. Zabezpečia tak bezpečné používanie na pitie či ako úžitkovú vodu v závislosti od konkrétneho filtra na vodu.

VODNÉ FILTRE SA DAJÚ VYUŽIŤ NA:

.

AKO PREBIEHA PROCES VÝBERU VHODNÉHO FILTRA NA VODU?

  1. Zhodnotenie situácie a návrh riešenia – Pred inštaláciou akéhokoľvek filtra na vodu vám ochotne poradíme a vždy preberieme individuálne situáciu s klientom.
  2. Rozbor vody – Ideálne je vykonať pred úpravou vody rozbor vody, aby sme vedeli na základe nameraných hodnôt navrhnúť a nastaviť zariadenie presne na mieru. Tento krok je potrebný vždy, keď ide o vlastnú studňu, prípadne vrt. Filter na vodu zo studne tak ochráni vašu vodu pred spomínanými škodlivými látkami a zaručí bezpečné používanie vlastného vodného zdroja.
  3. Samotná montáž zariadenia – Naši vyškolení technici vám filter na vodu odborne nainštalujú a podajú informácie o jeho fungovaní a údržbe.
  4. Kontrola účinnosti vodného filtra – Po namontovaní vykonávame kontrolné meranie kvality vody, pričom zaručujeme, že navrhnuté filtračné zariadenie odstráni z vody nežiadúce látky, prípadne zníži ich množstvo na požadovanú hodnotu.

V prípade záujmu vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku zahŕňajúcu všetky výdavky vrátane samotného filtračného zariadenia, montáže, dopravy a podobne. Zaoberáme sa úpravou vody a návrhom filtračných zariadení pre domácnosti, menšie podniky i riešením pre priemysel.

 

AKÉ FILTRE NA VODU NÁJDETE V NAŠEJ PONUKE?

Hoďte váš problém s vodou na nás!

Máte problém s vodou a potrebujete radu od odborníkov? Neváhajte nás kontaktovať.
Nájdeme pre Vás najlepšie riešenie.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.

Ste firma?

Potrebujete zabezpečiť úpravu vody pre činnosť svojej firmy? Využite naše skúsenosti. Pripravíme Vám cenovú ponuku presne podľa požiadaviek s cenou, akú očakávate.