Generátor vodíkovej vody Hydrogen GO

Kód: 001184
Neohodnotené
Značka: Iné
€349 €290,83 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Vysokotlakový prenosný generátor vodíkovej vody, ktorý produkuje vodu bohatú na vodík bez zmeny pH.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydrogen GO je vysokotlakový prenosný generátor vodíkovej vody, ktorý produkuje vodu bohatú na vodík bez zmeny pH. Plynný (molekulárny) vodík rozpustený v naplnenej vode sa získava špeciálnym procesom elektrolýzy a je známy svojimi pozitívnymi účinkami na ľudský organizmus. Poskytuje možnosť piť kvalitnú vodu kdekoľvek na cestách. Prístroj môže byť naplnený len čistou pitnou vodou alebo neperlivou minerálnou vodou. Pokiaľ neviete, či je voda z vodovodu zdravotne nezávadná, môžete použiť nesýtenú minerálku alebo tiež vodu upravenú systémom reverznej osmózy. Zariadenie je kompatibilné buď s pribalenou nádobou na vodu alebo štandardnou fľašou s úzkym hrdlom. Vodíková voda má svoje využitie nie len na pitie, ale aj pri ďalších úkonoch v domácnosti. Môže napríklad o vodík obohatiť aj ovocie, zeleninu, rezané kvety či surové vajcia (áno, vodík sa dokáže vstrebať aj cez škrupinu vajíčok), pokiaľ ich necháte ponorené vo vode na 15-30 minút. Vďaka naviazaniu vodíka budú tieto potraviny výživnejšie. Vodíkovú vodu je možné zmiešať aj s minerálnymi, vitamínovými či fitness zmesami. Kocky ľadu vytvorené z vodíkovej vody tiež zjemnia chuť alkoholických nápojov a koktejlov. Vodu obohatenú vodíkom môžete dávať piť aj svojim domácim miláčikom, čo má za následok hebkejšiu srsť a zlepšenie ich celkového zdravia.

Výhody vody obohatenej vodíkom

Medzi hlavné výhody pitia vodíkovej vody patria:
  • výborne hydratuje, má blahodárne účinky na pleť a pokožku tela,
  • neutralizuje voľné radikály v tele, pôsobí ako silný antioxidant,
  • vodík je netoxický, nehrozí predávkovanie,
  • má antialergické účinky, pôsobí v tele protizápalovo.

Proces výroby vodíkovej vody

Proces výroby vodíkovej vody o objeme 0,5 litra trvá približne 8 minút. Počas tohto procesu je voda osvetlená modrým svetlom a vy môžete pozorovať výrobu vodíkovej vody na vlastné oči. Na jedno nabitie si môžete vodu pripraviť 10-15krát. Následne je potrebné prístroj nabiť pomocou priloženého USB kábla. Výhodou generátoru vodíkovej vody Hydrogen GO je, že obsahuje membránu SPE/PEM, ktorá do vody prepúšťa len samotný vodík (bez kyslíku, ktorý rovnako vzniká počas elektrolýzy). Obsah balenia generátoru vodíkovej vody Hydrogen GO

Ovládanie prístroja

Na modernom digitálnom displeji sú zobrazené základné informácie o dobe prípravy vodíkovej vody či stave akumulátora. Hlasovým výstupom zariadenie informuje používateľa o začiatku, ukončení procesu elektrolýzy a potrebne nabiť akumulátor. Zvukovú signalizáciu je môžné vypnúť.

Bezpečnostné upozornenia

  • V žiadnom prípade nepoužívajte perlivú či šumivú vodu.
  • Pri používaní prístroja musí byť vždy naplnený vodou, inak by mohlo dôjsť k poškodeniu elektrolýzneho článku.
  • Na čistenie nepoužívajte žiadne chemické čistiace prostriedky.
  • Pred prvým použitím musí byť batéria plne nabitá (doba nabíjania je 90 minút).
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: