Ionizátor Aquator Classic mini

Kód: 001062
Neohodnotené
Značka: aQuator
€259 €215,83 bez DPH
Na objednávku (>5 ks)
Ionizátor vody aQuator mini classic na výrobu alkalickej (1,1l) a kyslej vody (0,4l).

Detailné informácie

Podrobný popis

Ionizátor vody aQuator mini classic predstavuje menší domáci ionizátor vody s plochými elektródami. Zariadenie je patentované a certifikované na použitie pre pitné vody. Produkuje ionizovanú/alkalickú vodu v objeme 1,1 litra a kyslú/acidickú vodu s objemom 0,4 litra. Ionizátor vody aQuator mini classic je kompaktným prístrojom s jednoduchým ovládaním. V prípade, že máte záujem o produkciu väčšieho objemu ionizovanej vody, odporúčame zvoliť ionizátor vody aQuator classic.  

Význam ionizátorov pre zdravý životný štýl:

Rýchla doba so sebou priniesla mnoho faktorov, ktoré výrazne vplývajú na kvalitu vášho života. Nesprávne stravovanie a stres spôsobujú vznik kyslého odpadu v tele a ten sa následne ukladá vo vašom tele. To vedie k nedostatku energie a oslabeniu imunitného systému. Pitím ionizovanej vody sa kyseliny zneutralizujú a telo môže na základe to využiť túto vodu na udržianie správnej rovnováhy (pH) v tele. Tento proces sa neodborne nazýva aj detoxikácia.

Popis zariadenia:

Ionizátor vody aQuator mini classic sa skladá zo spodného zásobníku, odnímateľnej nádoby s filtrom a krytu prístroja s ovládacou jednotkou. Montáž aj obsluha zariadenia podľa priloženého návodu je jednoduchá a zvládne ju každý.  

Ďalšie príslušenstvo: 

Balenie obsahuje okrem hlavnej nádoby, vyberateľnej nádoby a krytu s riadiacou jednotkou aj 2 kusy membrán a odkladaciu podložku.  

Proces výroby ionizovanej vody:

Do prístroja vložíme vymeniteľnú nádobu a pripevníme ju. Nádobu naplníme vodou z vodovodu po značku na vnútornej strane prístroja a ionizátor uzavrieme s krytom. Zapneme ionizátor a podľa požadovanej úrovne ionizácie si zvolíme čas ionizácie. Spustíme proces ionizácie. Po ukončení samotného procesu ionizácie vody zaznie zvukový signál. Po vypnutí prístroja  odstráňte kryt zariadenia a kryt umiestnite na špeciálnu podložku.

 

Vyberte si objem, ktorý vám vyhovuje:

V ponuke máme na výber aj väčšiu verziu produktu aQuator classic s objemom 3 litre, ktorý má o polovicu väčší objem ako ionizátor aQuator mini classic.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: