Ionizátor Aquator Classic mini

Kód: 001062
Neohodnotené
Značka: aQuator
€259 €215,83 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Ionizátor vody aQuator mini classic na výrobu alkalickej (1,1l) a kyslej vody (0,4l).

Detailné informácie

Podrobný popis

Ionizátor vody aQuator mini classic predstavuje menší domáci ionizátor vody s plochými elektródami. Zariadenie je patentované a certifikované na použitie pre pitné vody. Produkuje ionizovanú/alkalickú vodu v objeme 1,1 litra a kyslú/acidickú vodu s objemom 0,4 litra. Ionizátor vody aQuator mini classic je kompaktným prístrojom s jednoduchým ovládaním. V prípade, že máte záujem o produkciu väčšieho objemu ionizovanej vody, odporúčame zvoliť ionizátor vody aQuator classic.  

Význam ionizátorov pre zdravý životný štýl:

Rýchla doba so sebou priniesla mnoho faktorov, ktoré výrazne vplývajú na kvalitu vášho života. Nesprávne stravovanie a stres spôsobujú vznik kyslého odpadu v tele a ten sa následne ukladá vo vašom tele. To vedie k nedostatku energie a oslabeniu imunitného systému. Pitím ionizovanej vody sa kyseliny zneutralizujú a telo môže na základe to využiť túto vodu na udržianie správnej rovnováhy (pH) v tele. Tento proces sa neodborne nazýva aj detoxikácia.

Popis zariadenia:

Ionizátor vody aQuator mini classic sa skladá zo spodného zásobníku, odnímateľnej nádoby s filtrom a krytu prístroja s ovládacou jednotkou. Montáž aj obsluha zariadenia podľa priloženého návodu je jednoduchá a zvládne ju každý.  

Ďalšie príslušenstvo: 

Balenie obsahuje okrem hlavnej nádoby, vyberateľnej nádoby a krytu s riadiacou jednotkou aj 2 kusy membrán a odkladaciu podložku.  

Proces výroby ionizovanej vody:

Do prístroja vložíme vymeniteľnú nádobu a pripevníme ju. Nádobu naplníme vodou z vodovodu po značku na vnútornej strane prístroja a ionizátor uzavrieme s krytom. Zapneme ionizátor a podľa požadovanej úrovne ionizácie si zvolíme čas ionizácie. Spustíme proces ionizácie. Po ukončení samotného procesu ionizácie vody zaznie zvukový signál. Po vypnutí prístroja  odstráňte kryt zariadenia a kryt umiestnite na špeciálnu podložku.

 

Vyberte si objem, ktorý vám vyhovuje:

V ponuke máme na výber aj väčšiu verziu produktu aQuator classic s objemom 3 litre, ktorý má o polovicu väčší objem ako ionizátor aQuator mini classic.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie