Ionizátor Aquator Classic

Kód: 001061
Neohodnotené
Značka: aQuator
€379 €315,83 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Ionizátor vody aQuator classic s elektródami na výrobu alkalickej a kyslej vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ionizátor vody aQuator classic predstavuje domáci ionizátor vody s plochými elektródami. Zariadenie je patentované a certifikované na použitie pre pitné vody. Produkuje ionizovanú/alkalickú vodu v objeme 2,7 litra a kyslú/acidickú vodu s objemom 0,3 litra. Ionizátor vody aQuator classic je kompaktným prístrojom s jednoduchým ovládaním. V ponuke máme aj vylepšenú verziu tohto produktu Ionizátor vody aQuator Silver, ktorý okrem alkalickej a acidickej vody dokáže vytvoriť aj striebornú vodu.  

Význam ionizátorov vody pre životný štýl:

Rýchla doba so sebou priniesla mnoho faktorov, ktoré výrazne vplývajú na kvalitu vášho života. Nesprávne stravovanie a stres spôsobujú vznik kyslého odpadu v tele a ten sa následne ukladá vo vašom tele. To vedie k nedostatku energie a oslabeniu imunitného systému. Pitím ionizovanej vody sa kyseliny zneutralizujú a telo môže na základe to využiť túto vodu na udržianie správnej rovnováhy (pH) v tele. Tento proces sa neodborne nazýva aj detoxikácia.  

Popis zariadenia:

Ionizátor vody aQuator classic sa skladá z hlavnej nádoby, odnímateľnej nádoby s filtrom a krytu prístroja s ovládacou jednotkou. Montáž aj obsluha zariadenia podľa priloženého návodu je jednoduchá a zvládne ju každý.
 

Ďalšie príslušenstvo:

Balenie obsahuje podložku na odkladanie krytu a dve membrány.  

Ovládanie prístroja: 

Pri obsluhe zariadenia postupujte v nasledovných krokoch:
  • vložte vymeniteľnú nádobu s filtrom na vodu a pripevnite ho,
  • naplňte nádobu vodou z vodovodu až po značku na vnútornej strane prístroja,
  • umiestnite kryt zariadenia,
  • zapnite ionizátor vody a nastavte požadovanú úroveň ionizácie vody prostredníctvom ovládacieho panelu na kryte,
  • spustite proces ionizácie vody (potrvá cca 4 minúty v závislosti od nastavení).
Po ukončení samotného procesu ionizácie vody zaznie zvukový signál. Po vypnutí ionizátora odstráňte kryt zariadenia a umiestnite ho na špeciálnu podložku, ktorá je súčasťou balenia.

Vyberte si objem, ktorý vám vyhovuje:

V ponuke máme na výber aj menšiu verziu produktu aQuator mini classic s objemom 1,5 litra, ktorý má o polovicu menší objem ako ionizátor aQuator classic.   Návod na použitie: AQUATOR-VIVO-ionizator-navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie