Ionizátor Aquator Classic

Kód: 001061
Neohodnotené
Značka: aQuator
€379 €315,83 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Ionizátor vody aQuator classic s elektródami na výrobu alkalickej a kyslej vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ionizátor vody aQuator classic predstavuje domáci ionizátor vody s plochými elektródami. Zariadenie je patentované a certifikované na použitie pre pitné vody. Produkuje ionizovanú/alkalickú vodu v objeme 2,7 litra a kyslú/acidickú vodu s objemom 0,3 litra. Ionizátor vody aQuator classic je kompaktným prístrojom s jednoduchým ovládaním. V ponuke máme aj vylepšenú verziu tohto produktu Ionizátor vody aQuator Silver, ktorý okrem alkalickej a acidickej vody dokáže vytvoriť aj striebornú vodu.  

Význam ionizátorov vody pre životný štýl:

Rýchla doba so sebou priniesla mnoho faktorov, ktoré výrazne vplývajú na kvalitu vášho života. Nesprávne stravovanie a stres spôsobujú vznik kyslého odpadu v tele a ten sa následne ukladá vo vašom tele. To vedie k nedostatku energie a oslabeniu imunitného systému. Pitím ionizovanej vody sa kyseliny zneutralizujú a telo môže na základe to využiť túto vodu na udržianie správnej rovnováhy (pH) v tele. Tento proces sa neodborne nazýva aj detoxikácia.  

Popis zariadenia:

Ionizátor vody aQuator classic sa skladá z hlavnej nádoby, odnímateľnej nádoby s filtrom a krytu prístroja s ovládacou jednotkou. Montáž aj obsluha zariadenia podľa priloženého návodu je jednoduchá a zvládne ju každý.
 

Ďalšie príslušenstvo:

Balenie obsahuje podložku na odkladanie krytu a dve membrány.  

Ovládanie prístroja: 

Pri obsluhe zariadenia postupujte v nasledovných krokoch:
  • vložte vymeniteľnú nádobu s filtrom na vodu a pripevnite ho,
  • naplňte nádobu vodou z vodovodu až po značku na vnútornej strane prístroja,
  • umiestnite kryt zariadenia,
  • zapnite ionizátor vody a nastavte požadovanú úroveň ionizácie vody prostredníctvom ovládacieho panelu na kryte,
  • spustite proces ionizácie vody (potrvá cca 4 minúty v závislosti od nastavení).
Po ukončení samotného procesu ionizácie vody zaznie zvukový signál. Po vypnutí ionizátora odstráňte kryt zariadenia a umiestnite ho na špeciálnu podložku, ktorá je súčasťou balenia.

Vyberte si objem, ktorý vám vyhovuje:

V ponuke máme na výber aj menšiu verziu produktu aQuator mini classic s objemom 1,5 litra, ktorý má o polovicu menší objem ako ionizátor aQuator classic.   Návod na použitie: AQUATOR-VIVO-ionizator-navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: