Ionizátor Aquator Silver mini

Kód: 0200261
Neohodnotené
Značka: aQuator
€269 €224,17 bez DPH
Skladom (2 ks)
Ionizátor vody aQuator mini silver na výrobu alkalickej a striebornej vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ionizátor vody aQuator mini silver predstavuje menší domáci ionizátor vody s plochými elektródami, ktorý má unikátnu funkciu striebrenia vody. Zariadenie je patentované a certifikované na použitie pre pitné vody. Produkuje zásaditú/alkalickú vodu v objeme 1,1 litra a kyslú/acidickú vodu s objemom 0,4 litra. Zapojením striebornej elektródy ionizátor vyprodukuje 1,5 litra striebornej vody. Ionizátor vody aQuator mini silver je kompaktným prístrojom s jednoduchým ovládaním. V prípade, že máte záujem o produkciu väčšieho objemu ionizovanej a striebornej vody odporúčame zvoliť ionizátor vody aQuator silver.

Význam ionizátorov vody pre životný štýl

Rýchla doba so sebou priniesla mnoho faktorov, ktoré výrazne vplývajú na kvalitu vášho života. Nesprávne stravovanie a stres spôsobujú vznik kyslého odpadu v tele a ten sa následne ukladá vo vašom tele. To vedie k nedostatku energie a oslabeniu imunitného systému. Pitím ionizovanej vody sa kyseliny zneutralizujú a telo môže na základe to využiť túto vodu na udržianie správnej rovnováhy (pH) v tele. Tento proces sa neodborne nazýva aj detoxikácia.

Prečo je strieborná voda taká zdravá?

Pozitívne účinky striebra rozpusteného vo vode objavil v roku 1893 švajčiarsky biológ C. Nägeli a neskôr ich potvrdili výskumy ruského akademika L. Kulského, ktorý dospel k záveru, že ióny striebra vo vode majú schopnosť zabíjať patogénne mikroorganizmy. Baktericídny účinok striebra však nemá vplyv na črevnú mikroflóru, čo znamená, že je bezpečné pre vnútorné použitie. Vďaka svojim vlastnostiam sa nazýva aj prírodným antibiotikom - má vplyv na viac ako 650 druhov mikroorganizmov (zatiaľ čo bežné antibiotiká len 5 až 10). Strieborná voda sa vytvorí procesom elektrolýzy v ionizátoroch vody, v ktorých je nainštalovaná strieborná elektróda. Pomáha aj pri liečbe chrípky, angíny, alergiách, zápaloch, reume a iných ochoreniach.

Popis zariadenia

Ionizátor vody aQuator mini silver sa skladá zo spodného zásobníku, odnímateľnej nádoby s filtrom a krytu prístroja s ovládacou jednotkou. Montáž aj obsluha zariadenia podľa priloženého návodu je jednoduchá a zvládne ju každý.

Ďalšie príslušenstvo

V balení ionizátora aQuator mini silver je strieborná elektróda, dve membrány a odkladacia podložka.

Postup pri výrobe ionizovanej a striebornej vody

Do ionizátora vložíme vyberateľnú nádobu a naplníme ju vodou. Podľa toho akú pH vody chceme dosiahnuť vložíme tmavú alebo svetlú elektródu. Prístroj zapneme tlačidlom ON, pomocou tlačidiel < > si zvolíme čas ionizácie a proces ionizácie spustíme tlačidlom START. Ionizačný proces sa ukončí zaznením zvukového signálu a zobrazením 00 na displeji. Takto získame 1,1 litra alkalickej vody a 0,4 litra acidickej vody. Pri výrobe striebornej vody je postup odlišný. Pred začatím výroby striebornej vody je dôležité vybrať vyberateľnú nádobu, ktorá sa pri výrobe striebornej vody nepoužíva. V ďalšom kroku pripojíme striebornú elektródu, na displeji sa zobrazí S, tlačidlami < > si zvolíme dobu striebrenia a spustíme proces.   Návod na použitie: AQUATOR-VIVO-ionizator-navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: