Ionizátor Aquator Silver

Kód: 200239
Neohodnotené
Značka: aQuator
€449 €374,17 bez DPH
Skladom (2 ks)
Ionizátor vody aQuator silver s elektródami na výrobu alkalickej, acidickej a striebornej vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ionizátor vody aQuator silver predstavuje domáci ionizátor vody s plochými elektródami, ktorý má unikátnu funkciu striebrenia vody. Zariadenie je patentované a certifikované na použitie pre pitné vody. Produkuje alkalickú/zásaditú vodu v objeme 2,7 litra a acidickú/kyslú vodu s objemom 0,3 litra. Pripojením striebornej elektródy ionizátor dokáže vyrobiť až 3 litre striebornej vody. Pokiaľ by vám viac vyhovoval menší objem, pozrite si zmenšenú verziu produktu Ionizátor vody aQuator mini silver.

Zdravá voda z ionizátorov

Rýchla doba so sebou priniesla mnoho faktorov, ktoré výrazne vplývajú na kvalitu vášho života. Nesprávne stravovanie a stres spôsobujú vznik kyslého odpadu v tele a ten sa následne ukladá vo vašom tele. To vedie k nedostatku energie a oslabeniu imunitného systému. Pitím ionizovanej vody sa kyseliny zneutralizujú a telo môže na základe to využiť túto vodu na udržanie správnej rovnováhy (pH) v tele. Tento proces sa neodborne nazýva aj detoxikácia.

Prečo je strieborná voda taká zdravá?

Pozitívne účinky striebra rozpusteného vo vode objavil v roku 1893 švajčiarsky biológ C. Nägeli a neskôr ich potvrdili výskumy ruského akademika L. Kulského, ktorý dospel k záveru, že ióny striebra vo vode majú schopnosť zabíjať patogénne mikroorganizmy. Baktericídny účinok striebra však nemá vplyv na črevnú mikroflóru, čo znamená, že je bezpečné pre vnútorné použitie. Vďaka svojim vlastnostiam sa nazýva aj prírodným antibiotikom - má vplyv na viac ako 650 druhov mikroorganizmov (zatiaľ čo bežné antibiotiká len 5 až 10). Strieborná voda sa vytvorí procesom elektrolýzy v ionizátoroch vody, v ktorých je nainštalovaná strieborná elektróda. Pomáha aj pri liečbe chrípky, angíny, alergiách, zápaloch, reume a iných ochoreniach. Prečo je strieborná voda taká zdravá? Pozitívne účinky striebra rozpusteného vo vode objavil v roku 1893 švajčiarsky biológ C. Nägeli a neskôr ich potvrdili výskumy ruského akademika L. Kulského, ktorý dospel k záveru, že ióny striebra vo vode majú schopnosť zabíjať patogénne mikroorganizmy. Baktericídny účinok striebra však nemá vplyv na črevnú mikroflóru, čo znamená, že je bezpečné pre vnútorné použitie. Vďaka svojim vlastnostiam sa nazýva aj prírodným antibiotikom - má vplyv na viac ako 650 druhov mikroorganizmov (zatiaľ čo bežné antibiotiká len 5 až 10). Strieborná voda sa vytvorí procesom elektrolýzy v ionizátoroch vody, v ktorých je nainštalovaná strieborná elektróda. Pomáha aj pri liečbe chrípky, angíny, alergiách, zápaloch, reume a iných ochoreniach.

Ďalšie príslušenstvo

Okrem hlavnej nádoby, vyberateľnej nádoby a krytu s riadiacou jednotkou nájdeme v balení striebornú elektródu, dva kusy membrán a odkladaciu podložku na kryt.

Postup pri výrobe ionizovanej a striebornej vody

Do ionizátora vložíme vyberateľnú nádobu s filtrom. Po naplnení vnútorných nádob vodou, vložíme tmavú alebo svetlú elektródu podľa toho akú pH vody chceme dosiahnuť. Prístroj zapneme tlačidlom ON, pomocou tlačidiel < > si zvolíme čas ionizácie a proces ionizácie spustíme tlačidlom START. Ionizačný proces sa ukončí zaznením zvukového signálu a zobrazením 00 na displeji. Takto získame alkalickú a acidickú vodu. Proces výroby striebornej vody je mierne odlišný. Pred začatím výroby striebornej vody je dôležité vybrať vyberateľnú nádobu, ktorá sa pri výrobe striebornej vody nepoužíva. V ďalšom kroku pripojíme striebornú elektródu, na displeji sa zobrazí S, tlačidlami < > si zvolíme dobu striebrenia a spustíme proces. Ionizátor aQuator umožňuje tiež zapnúť Tichý režim stlačením oboch tlačidiel < > po dobu 3 sekúnd.   Návod na použitie: AQUATOR-VIVO-ionizator-navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: