Ionizátor vody aQuator Vivo Silver

Kód: 001418
Neohodnotené
Značka: aQuator
€476 €396,67 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Ionizátor vody aQuator Vivo Silver vyrobí zdraviu prospešnú alkalickú, acidickú a tiež striebornú vodu v priebehu niekoľkých minút.

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktický stolový ionizátor vody aQuator Vivo Silver predstavuje novinku od spoločnosti Burbuliukas. Ide o kompaktné zariadenie, ktoré v krátkom čase dokáže upraviť pH vody podľa vašich preferencií. Pomocou jedného zariadenia dokážete vyrobiť alkalickú, acidickú a striebornú vodu. V porovnaní so štandardnými veľkými ionizátormi za niekoľko tisíc je aQuator Vivo Silver dostupnejšia a hlavne praktickejšia alternatíva s porovnateľnými výsledkami. Nemusíte ho pripájať na vodovodný systém vašej domácnosti, jednoducho ho umiestnite tam, kde vám to práve vyhovuje. Najnovšia verzia ionizátora aQuator disponuje zdokonalenými elektródami, ktoré teraz dosahujú hodnoty pH a ORP s oveľa väčšou presnosťou. Ionizátor vody je vyrobený z bezpečných materiálov bez obsahu BPA. Vďaka zodpovednému prístupu spoločnosti Burbuliukas spĺňa ionizátor Vivo Silver prísne štandardy kvality, čomu zodpovedá aj udelenie niekoľkých certifikátov kvality ako je ISO9001 či RoHs. Výhody: 3 v 1, výroba alkalickej, acidickej a striebornej vody, exkluzívny dizajn, inovované elektródy, prenosnosť, bez obsahu BPA, certifikované a patentované zariadenie.

Zdravie z vody

Ideálne zariadenie pre ľudí, ktorí nemajú dostatok času, no chcú žiť zdravšie. aQuator Vivo Silver umožňuje vyrobiť v priebehu niekoľkých minút alkalickú, acidickú a striebornú vodu. Alkalická či ionizovaná voda má v porovnaní s obyčajnou vodou menšie molekuly, vďaka čomu ľahšie preniká bunkovými membránami a lepšie ich hydratuje. Procesom ionizácie sa menia 2 kľúčové hodnoty: pH a ORP. Vďaka úprave týchto vlastností dokáže ionizovaná voda neutralizovať voľné radikály v našom tele. Alkalická tzv. živá voda s pH 8 - 11 je antioxidant, ktorý stimuluje regeneráciu buniek, čím spomaľuje starnutie, normalizuje krvný tlak, revitalizuje telo, dodáva energiu a zlepšuje celkový imunitný systém. Ďalším produktom ionizátora je acidická tzv. kyslá voda s charakteristickou vôňou a s pH 2,4 - 6,8. Vďaka svojim baktericídnym účinkom acidická voda nájde svoje využitie predovšetkým v domácnosti - dokáže účinne eliminovať rôzne baktérie ako je napríklad salmonella. Piť sa môže len v obmedzených množstvách, napríklad pri zápalových ochoreniach, kedy účinne zaberá. Ionizátor vody je obohatený tiež o funkciu striebrenia vody. Strieborná voda má rovnako ako acidická voda baktericídne účinky, na rozdiel od nej však eliminuje nielen baktérie, ale aj vírusy. Pravidelným pitím v stanovených množstvách zlepšuje imunitu, pri zápalových ochoreniach sa používa ako prírodné antibiotikum (dokáže zneškodniť viac ako 650 druhov škodlivých mikroorganizmov v tele).

Použitie a dizajn

Quator Vivo Silver je moderné a spoľahlivé zariadenie. Predtým, ako sa prístroj dostane do predajnej siete, podstúpi viacstupňový systém kontroly kvality, ktorý vykonávajú kvalifikovaní odborníci litovskej spoločnosti Burbuliukas. Zariadenie je ovládané niekoľkými tlačidlami na kryte. Na farebnom LCD displeji stačí nastaviť vhodný program a začať výrobu. Jedným procesom ionizácie vody sa dá vyrobiť 2,2 l alkalickej vody a súčasne 0,8 l acidickej vody. Zapojením striebornej elektródy sa dá vyrobiť až 3 l striebornej vody. Dominantnou farbou ionizátora je elegantná čierna farba v kombinácii s bielou a modrozelenými detailmi. aQuator Vivo Silver bude perfektným doplnkom každej modernej kuchyne. Prístroj je ergonomicky navrhnutý s funkčným otvorom veka, čo uľahčuje celkovú manipuláciu. Na vrchnej strane veka je integrovaný LCD displej s prehľadným menu.

Obsah balenia

Spolu s ionizátorom aQuator Vivo Silver sú v balení 3 ks náhradných membrán, ktoré by podľa intenzity používania mali vystačiť na 3 - 5 mesiacov. Vhodnou údržbou zariadenia predĺžite životnosť zariadenia. Na údržbu zariadenia vám poslúži špeciálny roztok spolu s utierkou určené na čistenie svetlej elektródy, ktoré sú súčasťou balenia. Čiernu elektródu neodporúčame čistiť, aby sa predišlo mechanickému poškodeniu titánovej časti. Na čistenie striebornej elektródy v balení nájdete zvlášť utierku. S obsluhou ionizátora vám pomôže prehľadný návod na použitie v slovenčine, súčasťou ktorého je záručný list.

Technické parametre

celkový objem nádoby: 3 litre (z toho je 2,2 l pre alkalickú vodu a 0,8 l pre acidickú), napájanie: 110 - 230 V, hmotnosť zariadenia: 1,8 kg hodnota pH: 2,4 - 11, rozsah ORP: od -1000 do 1200, priemerný čas na výrobu ionizovanej vody: 5 minút, priemerný čas na výrobu striebornej vody: 2 sekundy, použitý materiál na elektródy: katóda - lekárska nehrdzavejúca oceľ, anóda - titán so špeciálnou povrchovou úpravou, stupeň ochrany proti vode: IP54, prípustná teplota vody: 5 - 40°C.   Návod na použitie: AQUATOR-VIVO-ionizator-navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: