0915 805 497
Pondelok - piatok od 8:00 do 16:00 hod
Menu
IVETA PROTUŠOVÁ
Pozícia: riaditeľka
„Bolo to len nedávno, čo odbilo presne 10 rokov od mojej práce v AQUAtrende. Pamätám si, ako som začínala s obvolávaním klientov na servis a montáže, a to už v roku 2007. Odvtedy sme sa ako spoločnosť posunuli míľovými krokmi vpred a takisto aj ja. Dnes vám už z pozície riaditeľky spoločnosti rada pomôžem vyriešiť prípadné negatívne skúsenosti, kedže aj tie sa bohužial vždy nájdu. Ja som tu od toho, aby sme sa vďaka ním ako spoločnosť opäť posunuli.
Na práci ma baví najmä organizácia toľkých ľudí naraz a jej finálny produkt – čistá voda. Mojou úlohou je taktiež náš jedinečný partnerský program AQUAtrend. Pokiaľ ste sa teda stali naším partnerom a potrebujete poradiť, určite neváhajte zavolať, prípadne napísať.“

 

S ČÍM VÁM URČITE POMÔŽEM?

Nespokojnosť s montážou alebo servisom
Neboli ste spokojný s kvalitou práce pri servise, prípadne pri montáži. Ozvite sa, napravím to.

Sťažnosti a podnety
Máte nápad na vylepšenie? Neboli ste s niečim alebo s niekym z nášho tímu spokojný? Dajte vedieť, polepšíme sa!

Partnerský program MLM
Ste našim províznym partnerom v oblasti MLM a potrebujete pomôcť? Som tu pre vás.

 

Hoďte váš problém na mňa!

Máte podnety, ktoré by sme mohli vylepšiť, prípadne ste neboli s nami spokojný? Obráťte sa na mňa.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.

Povedali o nás

Pravidelne odoberáme priemyselné reverzné osmózy s vysokými prietokmi. Taktiež rôzne zmäkčovacie zariadenia s hlavicami Clack a Delta. Pred pár rokmi sme taktiež využívali zmäkčovače vody Tapworks. S komunikáciou, dodaním a poradenstvom som nadmieru spokojný.

Ing. Miroslav Slezák, LEMA group s.r.o.

Riešenie úpravy vody v novom showroome BMW v Žiline prebehlo bez starostí. Od prvotného návrhu technológie, dodania prístrojov, montáže až po pravidelné servisovanie.

Milan Detko, MD-Bavaria Žilina (konateľ)

Od spoločnosti Aquatrend som si zakúpil zmäkčovač vody a uhlíkový filter. S výrobkami som maximálne spokojný, servis spoločnosti je pravidelný a profesionálny. Odkedy je prístroj namontovaný, nemáme problémy s vodným kameňom a údržba v domácnosti je výrazne ľahšia.

Ing. Tomáš Talajka, Homecredit

Produkty spoločnosti Aquatrend s.r.o. využívam od roku 2005, sú to produkty na úpravu pitnej vody. S produktami, službami aj servisom som veľmi spokojný. Môžem len odporúčať.

Ing. Pavol Višňovský, PhD., CONSULTING & CONTROL OF WELDING, s.r.o. (konateľ)