Kuchynský filter 3st Aquafilter FP3-2

Kód: 000041
Neohodnotené
Značka: AQUAfilter
€59,90 €49,92 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Trojstupňový ekonomický, poddrezový filtračný systém od výrobcu Aquafilter

Detailné informácie

Podrobný popis

Trojstupňový prietokový mechanicko-uhlíkový filter vyrába spoločnosť Aquafilter (FHCTF), ktorej poslaním je zvyšovanie životnej úrovne zákazníkov v zmysle poskytovania čistej a zdravej vody. Výrobca ponúka kvalitné, a zároveň štandardné riešenia filtrácie vody s materiálmi, ktoré sú ekologickéefektívne na riešenie problémov so znečistením vody, taktiež cenovo priateľné. Víziou FHCTF je poskytovať nepretržitý prísun čistej, čerstvej pitnej vody. Všetko spĺňa Trojstupňový prietokový vodný filter, ktorý upraví vodu vo vašej domácnosti jednoducho a lacno. Prístroj má certifikát NSFA a WRAS, zároveň je vyrobený v EÚ.   

Hlavné výhody 

  • overená kvalita
  • bezkonkurenčná cena
  • vyrobený v EÚ
  • účinné zachytávanie mechanických nečistôt (hrdza, piesok, bahno, štrk)
  • odstránenie až 99 % chlóru z vody
  • likvidácia škodlivých organických látok
  • citeľné zlepšenie chuti a vône vody


Princíp filtrácie

Trojstupňový prietokový vodný filter garantuje filtráciu v 3 stupňoch:
  1. Mechanická filtračná vložka 5μm odstráni ako prvá z vody veľké nečistoty ako piesok, bahno, vlasy, hrdzu, štrk, hlinu a podobne. Tieto sedimenty by mohli v ďalšom procese filtrácie poškodiť membránu, preto je tento krok nesmierne dôležitý. Filter je vyrobený z čistého polypropylénu a v procese filtrácie ide o najlacnejšiu vložku, ale za to nesmierne dôležitú, preto odporúčame dbať na jej včasnú výmenu.
  2. Zmäkčujúca filtračná vložka odstráni z vody škodlivý vodný kameň a zároveň odstráni z vody železo a niektoré ťažké kovy.
  3. Kokosová filtračná vložka s KDF efektne redukuje chlór a jeho zlúčeniny, pesticídy, herbicídy a ďalšie organické zlúčeniny. Vložka výrazne zlepší chuť a vôňu vody. KDF médium odstráni z vody niektoré ďalšie ťažké kovy (olovo, arzén..), niektoré baktérie a ich zárodky.
  Všetky filtračné vložky spomenuté v stupňoch filtrácie sú súčasťou balenia, filter je kompatibilný so všetkými vložkami Aquafilter veľkosti 10". V prípade záujmu môžte do poznámky uviesť, že chcete v balení iné druhy filtračných vložiek a my vám vyhovieme.

Údržba a inštalácia

Trojstupňový mechanicko-uhlíkový filter nie je náročný ani z hľadiska inštálácie, či následnej údržby. Montuje sa v kuchyni pod kuchynský drez a napája priamo na prívod studenej vody s pripojením 1/2”. Filtračnú vložku je potrebné meniť, čo je jednoduchá záležitosť - k výmene postačí odšrobovať obal filtra. Doba trvanlivosti filtračnej vložky je individuálna, záleží od kvality a od množstva spotrebovanej vody, avšak približne je to 3-6 mesiacov. Obsahom balenia je všetko potrebné na funkciu a prevádzku filtra, či už ide o filtračné vložky, ventily, teflónovú pásku, hadičku, jednopákovú batériu a návod na použitie.  
Špecifikácia Rozmery (VxŠxH): 395x140x360 mm Pripojenie: 1/2” Pracovná teplota: 2 - 45 °C Pracovný tlak: 2.8 - 6 bar Materiál obalu: PET Počet filtračných fáz: 3 Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie