0915 805 497
Pondelok - piatok od 8:00 do 16:00 hod
Menu
MAREK SKOPAL
Pozícia: odborný technológ
„Už je to vyše 10 rokov, čo pracujem vo firme AQUAtrend. Konkrétne od roku 2007. Začínal som ako mnohí, v pozícií servisného technika, ktorý jazdil po celom Slovensku kvôli servisom a montážiam. Avšak po krátkom čase som ostal na firme riadiť sklad, vďaka čomu som získal naozaj široký prehľad o všetkých produktoch, z ktorého ťažím dodnes pri návrhoch filtračných technológií. Dovolím si povedať, že naše portfólio, výhody a nevýhody jednotlivých produktov a ich spoľahlivosť poznám asi najlepšie.
Dnes, ako som spomenul, pracujem viacmenej pri návrhu zložitejších filtrácií do rôznych firiem, hotelov a priemyslu. A práve to ma na práci baví najviac – riešiť komplikované záležitosti s úspešným koncom. K mojej práci samozrejme patrí neodmysliteľne aj komunikácia s klientami, ktorí chcú riešiť len menšie rodinné domy. Tu je môj cieľ vždy jediný – výsledná spokojnosť klienta po aplikácií mnou navrhnutej technológie.“

Rezanie vodným lúčom

Medirex

Aréna Mariána Gáboríka

 

S ČÍM VÁM URČITE POMÔŽEM?

Návrh technológie
Máte rozbor vody a viete približnú spotrebu vody? Navrhnem vám technológiu na mieru!

Správny výber
Neviete sa rozhodnúť a zvažujete, ktoré zariadenie by bolo vhodnejšie? Obráťte sa na mňa.

Priemysel
Veľké prietoky, mnoho filtrácií, nadštandardné nároky na výslednú filtrovanú vodu? Určite mi napíšte.

 

Hoďte váš problém s vodou na nás!

Máte problém s vodou a potrebujete radu od odborníkov? Neváhajte nás kontaktovať.
Nájdeme pre Vás najlepšie riešenie.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.

Povedali o nás

Pravidelne odoberáme priemyselné reverzné osmózy s vysokými prietokmi. Taktiež rôzne zmäkčovacie zariadenia s hlavicami Clack a Delta. Pred pár rokmi sme taktiež využívali zmäkčovače vody Tapworks. S komunikáciou, dodaním a poradenstvom som nadmieru spokojný.

Ing. Miroslav Slezák, LEMA group s.r.o.

Riešenie úpravy vody v novom showroome BMW v Žiline prebehlo bez starostí. Od prvotného návrhu technológie, dodania prístrojov, montáže až po pravidelné servisovanie.

Milan Detko, MD-Bavaria Žilina (konateľ)

Od spoločnosti Aquatrend som si zakúpil zmäkčovač vody a uhlíkový filter. S výrobkami som maximálne spokojný, servis spoločnosti je pravidelný a profesionálny. Odkedy je prístroj namontovaný, nemáme problémy s vodným kameňom a údržba v domácnosti je výrazne ľahšia.

Ing. Tomáš Talajka, Homecredit

Produkty spoločnosti Aquatrend s.r.o. využívam od roku 2005, sú to produkty na úpravu pitnej vody. S produktami, službami aj servisom som veľmi spokojný. Môžem len odporúčať.

Ing. Pavol Višňovský, PhD., CONSULTING & CONTROL OF WELDING, s.r.o. (konateľ)