Náhradný filter Brita On Tap

Kód: 001500
Neohodnotené
Značka: Brita
€39,90 €33,25 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Náhradný vodný filter značky Brita na kohútik ON TAP odfiltruje z vody nečistoty a odstráni nežiadúci zápach pre zdravšiu a chutnejšiu vodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Brita náhradný vodný filter na kohútik ON TAP odfiltruje z vody nečistoty a odstráni nežiadúci zápach pre zdravšiu a chutnejšiu vodu. Spoločnosť Brita predstavuje celosvetovo #1 vo filtrácii vody.

Výhody filtra Brita ON TAP
Filter na prírodnej báze výrazne redukuje v pitnej vode obsah olova a iných ťažkých kovov, chlóru (pre lepšiu chuť a vôňu), hormónov, herbicídov a pesticídov. Predstavuje ďalšiu hrádzu pred drobnými nečistotami - organickými i anorganickými, ktoré môžu byť prítomné v pitnej vode - napríklad mikroplasty či baktérie*.

Odstraňuje:

  • mikroplasty a baktérie
  • ťažké kovy (napr. olovo)
  • pesticídy a herbicídy
  • hormóny
  • chlór

Ako vodný filter Brita ON TAP funguje?

  • Ionomenič redukuje obsah ťažkých kovov ako je olovo
  • Aktívne uhlie redukuje chlór a ostatné látky, ktoré ovplyvňujú chuť a vôňu vody, ako napr. pesticídy a herbicídy
  • Membrány z dutých vlákien zachytávajú všetky čiastočky väčšie než 1 mikrometer ako mikroplasty a 99,9 % bakterií
  • Udržuje minerály ako sú vápnik a horčík

Rýdzo prírodná technológia
Filtračná technológia filtrov Brita je založená na rýdzo prírodnej technológii. Korpus filtra je vyrobený z plastu, ktorý neobsahuje BPA a je určený na trvalý kontakt s vodou. Filtračná zmes vo vnútri filtra je tvorená ionomeničom v podobe živice a mikročasticami aktívného uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupiniek kokosových orechov.

Ako funguje filtrovanie vody s filtrom Brita ON TAP ?
Nefiltrovaná voda preteká cez filter. Jemné sito zachytí hrubé častice - organické nečeistoty. Následne prichádza voda do styku so samotnou filtračnou zmesou, ktorá obsahuje primárne 2 zložky. Živicu, ktorá čoby ionomenič absorbuje ťažké kovy (olovo, meď). Aktivne uhlie - pri kontakte vody s mikročasticami aktívného uhlia dôjde k výraznej redukcii látok negatívne ovplyvňujúcich chuť a vôňu vody - predovšetkým chlóru a pesticídov a herbicídov, ktoré sa zachytávajú na poréznom povrchu mikročastíc aktivného uhlia (Micro Carbon Pearls). Membrány z dutých vlákien potom zachytávajú všetky čiastočky väčšie než 1 mikrometer, čo sú mikroplasty a 99,9% baktérií. Z kohútika potom vyteká voda, ktorá má zachované minerály ako sú vápnik a magnézium. Vodný filter Brita ON TAP teda neslúži ako filter proti vodnému kameňu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: