Náhradný filter Brita On Tap

Kód: 001500
Neohodnotené
Značka: Brita
€34,90 €29,08 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Náhradný vodný filter značky Brita na kohútik ON TAP odfiltruje z vody nečistoty a odstráni nežiadúci zápach pre zdravšiu a chutnejšiu vodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Brita náhradný vodný filter na kohútik ON TAP odfiltruje z vody nečistoty a odstráni nežiadúci zápach pre zdravšiu a chutnejšiu vodu. Spoločnosť Brita predstavuje celosvetovo #1 vo filtrácii vody.

Výhody filtra Brita ON TAP
Filter na prírodnej báze výrazne redukuje v pitnej vode obsah olova a iných ťažkých kovov, chlóru (pre lepšiu chuť a vôňu), hormónov, herbicídov a pesticídov. Predstavuje ďalšiu hrádzu pred drobnými nečistotami - organickými i anorganickými, ktoré môžu byť prítomné v pitnej vode - napríklad mikroplasty či baktérie*.

Odstraňuje:

  • mikroplasty a baktérie
  • ťažké kovy (napr. olovo)
  • pesticídy a herbicídy
  • hormóny
  • chlór

Ako vodný filter Brita ON TAP funguje?

  • Ionomenič redukuje obsah ťažkých kovov ako je olovo
  • Aktívne uhlie redukuje chlór a ostatné látky, ktoré ovplyvňujú chuť a vôňu vody, ako napr. pesticídy a herbicídy
  • Membrány z dutých vlákien zachytávajú všetky čiastočky väčšie než 1 mikrometer ako mikroplasty a 99,9 % bakterií
  • Udržuje minerály ako sú vápnik a horčík

Rýdzo prírodná technológia
Filtračná technológia filtrov Brita je založená na rýdzo prírodnej technológii. Korpus filtra je vyrobený z plastu, ktorý neobsahuje BPA a je určený na trvalý kontakt s vodou. Filtračná zmes vo vnútri filtra je tvorená ionomeničom v podobe živice a mikročasticami aktívného uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupiniek kokosových orechov.

Ako funguje filtrovanie vody s filtrom Brita ON TAP ?
Nefiltrovaná voda preteká cez filter. Jemné sito zachytí hrubé častice - organické nečeistoty. Následne prichádza voda do styku so samotnou filtračnou zmesou, ktorá obsahuje primárne 2 zložky. Živicu, ktorá čoby ionomenič absorbuje ťažké kovy (olovo, meď). Aktivne uhlie - pri kontakte vody s mikročasticami aktívného uhlia dôjde k výraznej redukcii látok negatívne ovplyvňujúcich chuť a vôňu vody - predovšetkým chlóru a pesticídov a herbicídov, ktoré sa zachytávajú na poréznom povrchu mikročastíc aktivného uhlia (Micro Carbon Pearls). Membrány z dutých vlákien potom zachytávajú všetky čiastočky väčšie než 1 mikrometer, čo sú mikroplasty a 99,9% baktérií. Z kohútika potom vyteká voda, ktorá má zachované minerály ako sú vápnik a magnézium. Vodný filter Brita ON TAP teda neslúži ako filter proti vodnému kameňu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie