Navštívili sme nášho najväčšieho dodávateľa Canature

Zdielať článok

Share on facebook
Share on email

Minulý mesiac sme navštívili jedného z našich najväčších dodávateľov vodných filtrov a ďalších komponentov na úpravu vody. V sídle spoločnosti Canature priamo v Číne sme mali možnosť prezrieť si kompletné priestory firmy vrátane skladov a výrobných hál.

Spoločnosť Canature bola založená v roku 2001, odkedy získala množstvo certifikácií podľa noriem RoHS a vlastní už viac ako 100 patentovaných technológií. Výrobný závod sa nachádza v tesnej blízkosti medzinárodného letiska Shanghai Pudong a pracuje v ňom takmer 600 zamestnancov. Canature je domovom Centra autorizovaného výskumu a vývoja, ako aj moderných výrobných zariadení a špičkových svetových nástrojov v laboratóriách fyziky a chémie.

Automatické riadiace hlavice pre vodné filtre

Automaty na pitnú vodu

Canature ponúka širokú škálu kvalitných výrobkov na úpravu vody v domácnostiach aj priemyselných objektoch.
Ide prevažne o zmäkčovače vody, systémy na pitnú vodu, riadiace hlavice pre vodné filtre, tlakové nádrže a ďalšie komponenty.

Návšteva dodávateľa Canature

Veľtrh úpravy vody

Zároveň sme sa zúčastnili veľtrhu Aquatech, ktorý sa konal v dňoch 31. mája až 2. júna 2018 v Shanghai.
Okrem spoločnosti Canature na veľtrhu predstavili svoje zariadenia a technológie na úpravu vody aj ďalšie firmy z tohto odvetvia.

Ďalšie

Nezaradené

Pozývame vás na veľtrh Aquatherm Nitra 2019

Osobný kontakt s našimi klientmi, partnermi a verejnosťou je pre nás veľmi dôležitý, aj preto sa pravidelne zúčastňujeme odborných veľtrhov a konferencií. V dňoch od

Nezaradené

Zhrnutie medzinárodného veľtrhu ForArch 2018

Koncom minulého mesiaca sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu ForArch 2018. Najväčšia stavebná výstava v Českej republike sa konala v dňoch 18. – 22. septembra. Návštevníci

Close Menu
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak
×
×

Cart