0915 805 497
Pondelok - piatok od 8:00 do 16:00 hod
Menu


Aquatrend – stabilný a spoľahlivý partner v oblasti úpravy vody
pre domácnosti i priemysel


HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

Sídlo firmy aqiatrend v Žiline

Naša spoločnosť sa začala formovať v roku 2002, teda pred vyše 15 rokmi. Konkrétne 18.7.2002 začína Peter Papík, ktorý je dodnes majiteľom firmy, spolu s investorom rozvíjať firmu Aquatrend s.r.o. v malých kancelárskych priestoroch v centre Žiliny. Prvotnou víziou firmy bolo priniesť zdravú pitnú vodu do každej domácnosti a od toho sa odvíjal hlavný produkt – reverzná osmóza, ktorá je dodnes najobľúbenejším filtrom na vodu nielen u nás, ale aj na celom svete. V začiatkoch sme spoločnosť stavali na hodnotách, ktoré presadzujeme dodnes. Kvalitná a spokojná klientela s výborným produktom.

Neskôr v roku 2004 sa investor od firmy oddelil a od tohto momentu dodnes je spoločnosť samostatná s jedným majiteľom. Následne v roku 2006 pre nás prišiel ďalší dôležitý miľník – sťahovanie sa do nového sídla s obrovským skladom, vďaka ktorému sme dodnes schopní zabezpečiť dodanie väčšiny produktov až k vám domov prakticky do 48 hodínV tomto období sme priniesli aj mnoho noviniek – prestali sme sa zameriavať len na reverzné osmózy a pitnú vodu, ale svoje portfólio dopĺňame aj o zmäkčovače vody, dezinfekcie vody a rôzne iné centrálne úpravy vody. Taktiež sme začali spolupracovať s firmami v priemysle, kde zabezpečujeme kvalitné a náročné úpravy vody spolu s pravidelným záručným aj pozáručným servisom.
...


Spoločnosť Aquatrend - úprava vody

Dnes je rok 2017 a ako firma sme sa stali stabilným a najpokrokovejším partnerom v oblasti úpravy vody, či už vo veľkých priemyselných prevádzkach alebo v klasických domácnostiach. Sme inovátorska, pokroková a stabilná spoločnosť. Nie sme internetová firma o dvoch ľuďoch, ktorá „zajtra zanikne“. Ponúkame vám riešenia pre úpravu vody, ktoré vám bude fungovať aj za 10 rokov. Na nás sa môžete s radosťou spoľahnúť, o čom svedčia aj nasledujúce fakty:

Spoločnosť Aquatrend


VYBRANÍ KLIENTI Z OBLASTI PRIEMYSLU:


ZÚČASTŇUJEME SA MEDZINÁRODNÝCH VEĽTRHOV:

 


CERTIFIKÁTY:
iso_certifikat wqa_certifikat CERTIFIKAT_ISO_2016


Veríme, že pri hľadaní partnera pri úprave vody, či už u vás doma alebo inde, sa rozhodnete pre spoločnosť, ktorá je na Slovensku synonymom kvality a spoľahlivosti.

.

Hoďte váš problém s vodou na nás!

Máte problém s vodou a potrebujete radu od odborníkov? Neváhajte nás kontaktovať.
Nájdeme pre Vás najlepšie riešenie.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.