Odborné školenie zamestnancov

Zdielať článok

Share on facebook
Share on email

Snažíme sa neustále zvyšovať kvalitu nie len ponúkaných výrobkov, ale aj našich služieb. Preto sa všetci zamestnanci v priebehu minulého mesiaca zúčastnili dvojdňového školenia v hoteli Bránica. Školenie sa skladalo z dvoch častí, pričom jedna z nich bola zameraná na asistentov predaja a druhá na odborných technikov.

Z technickej oblasti sme venovali čas najmä zaškoleniu nových zamestnancov a poskytnutiu technických špecifikácií produktov. Všetky informácie sú nevyhnutné pre spoľahlivú odbornú montáž a bezproblémový servis našich zariadení. Preto podobné školenia pre našich zamestnancov (či už interne alebo externou firmou) sprostredkúvame pravidelne.

V komunikačnej časti bol školiteľom pán Ivan Kostolný z firmy Sales management.

Zameraná bola najmä pre asistentov predaja a asistentky, ktoré dennodenne dohadujú s klientami montáže a servisné prehliadky zariadení. Pre túto pozíciu sú potrebné výborné komunikačné schopnosti, ktoré sa snažíme trénovať a zlepšovať prostredníctvom školení s odborníkmi v danej oblasti.

Ďalšie

Nezaradené

Pozývame vás na veľtrh Aquatherm Nitra 2019

Osobný kontakt s našimi klientmi, partnermi a verejnosťou je pre nás veľmi dôležitý, aj preto sa pravidelne zúčastňujeme odborných veľtrhov a konferencií. V dňoch od

Nezaradené

Zhrnutie medzinárodného veľtrhu ForArch 2018

Koncom minulého mesiaca sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu ForArch 2018. Najväčšia stavebná výstava v Českej republike sa konala v dňoch 18. – 22. septembra. Návštevníci

Close Menu
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak
×
×

Cart