0915 805 497
Pondelok - piatok od 8:00 do 16:00 hod
Menu
PETER PAPÍK
Pozícia: konateľ a zakladateľ
„Podľa mňa je vždy dôležitý produkt, ktorý predávate a presne to sa stalo mne pred vyše 15 rokmi. Zoznámil som sa s reverznou osmózou, ktorej som veril a verím doteraz. Dá sa povedať, že sme na tomto produkte postavili celú spoločnosť. Jedinečný filter, ktorý dokáže prefiltrovať s takmer 100% účinnosťou každú tekutinu na pitnú vodu. Prvé kroky boli síce ťažšie, niekedy sme, priznám sa, aj niekoho zatopili a ľudia neboli veľmi nadšení. Každopádne dnes môžem s hrdosťou povedať, že sme spoločne s mojim skvelým tímom vybudovali stabilnú spoločnosť, ktorá je lídrom na slovenskom trhu s úpravou vody pre domácnosti.
Kedže som sa vždy snažil pozerať sa na veci inak, tak by som rád spomenul aj naše jedinečnosti, na ktorých staviame a som na ne pyšný. Už od založenia spoločnosti som staval na detailnej starostlivosti o klienta, na základe čoho máme prepracovanú databázu, vďaka ktorej vás vždy oslovíme poštou, emailom a telefonicky k naplánovaniu údržby a servisu zariadenia. Taktiež robíme veci vo veľkom, máme niekoľko celosvetových a dlhoročných partnerstiev s dodávateľmi či výrobcami, vďaka ktorým vám vieme poskytnúť výrobky, ktoré sú cenovo prijateľné aj pre naše malé Slovensko. Ďalšou výsadou AQUAtrendu sú predĺžené, až 10-ročné záruky, alebo reakcie na akútne montáže a servisné zásahy v prípade nutnosti už v daný deň nahlásenia. Taktiež ma veľmi teší, že sa rozrastáme už aj do priemyselných a technologických úprav, kde chceme opäť ťažiť z našich výhod oproti konkurencii.
Mojou víziou do budúcna je pretransformovať AQUAtrend na medzinárodnú spoločnosť a zároveň nepolaviť v tom, čo robíme už 15 rokov. Teda v starostlivosti o každého jedného klienta, ktorý nám zveril svoju dôveru, peniaze a dá sa povedať, že aj zdravie, kedže voda znamená život.“

 

S ČÍM VÁM URČITE POMÔŽEM?

Spolupráce
Potrebujete sa stretnúť kvôli nadviazaniu spolupráce?

Neviete?
Už naozaj neviete, na koho z nás sa môžete obrátiť? Tak napíšte mne.

Nespokojnosť
Ste nespokojný a cítite, že je potrebné váš problém riešiť priamo somnou? Smelo do toho.

 

Hoďte váš problém priamo vedeniu!

Pokiaľ máte požiadavku, ktorú by ste si radi prešli priamo s vedením a zakladateľom spoločnosti, tak mi napíšte. Určite sa na to pozriem.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.

Povedali o nás

Pravidelne odoberáme priemyselné reverzné osmózy s vysokými prietokmi. Taktiež rôzne zmäkčovacie zariadenia s hlavicami Clack a Delta. Pred pár rokmi sme taktiež využívali zmäkčovače vody Tapworks. S komunikáciou, dodaním a poradenstvom som nadmieru spokojný.

Ing. Miroslav Slezák, LEMA group s.r.o.

Riešenie úpravy vody v novom showroome BMW v Žiline prebehlo bez starostí. Od prvotného návrhu technológie, dodania prístrojov, montáže až po pravidelné servisovanie.

Milan Detko, MD-Bavaria Žilina (konateľ)

Od spoločnosti Aquatrend som si zakúpil zmäkčovač vody a uhlíkový filter. S výrobkami som maximálne spokojný, servis spoločnosti je pravidelný a profesionálny. Odkedy je prístroj namontovaný, nemáme problémy s vodným kameňom a údržba v domácnosti je výrazne ľahšia.

Ing. Tomáš Talajka, Homecredit

Produkty spoločnosti Aquatrend s.r.o. využívam od roku 2005, sú to produkty na úpravu pitnej vody. S produktami, službami aj servisom som veľmi spokojný. Môžem len odporúčať.

Ing. Pavol Višňovský, PhD., CONSULTING & CONTROL OF WELDING, s.r.o. (konateľ)