Porovnať ionizátory vody

Ionizátor sa montuje priamo do kuchyne, podľa požiadaviek klienta, typu zariadenia a možností pod kuchynskú linku, prípadne na ňu. Prostredníctvom digitálneho displeja je možné jednoducho nastaviť požadovaný stupeň ionizácie vody.

Filter na vodu - Ionizátor vody Chanson

IONIZÁTORY VODY LÍNIE CHANSON

Spoločnosť Chanson ponúka jedny z najinovatívnejších produktov v oblasti ionizácie vody na celosvetovom trhu. Vyznačujú sa najvyššou kvalitou použitých materiálov a hlavne elektrolytických platní. Ionizátory vody Chanson ponúkajú tú najkvalitnejšiu možnosť ionizácie vody.

Výhody

Nevýhody

Filter na vodu - Ionizátor vody Aquatip

IONIZÁTORY VODY AQUATIP

Ionizátory vody Aquatip® prešli dlhým vývojom a už od roku 1986 sa stále zdokonaľujú, či už ide o kvalitu alebo dizajn. Vďaka kvalitnému prepracovaniu a spoľahlivému ionizovaniu vody získali množstvo svetových certifikácií (napr. ISO, FDA, CE, TUV a ďalšie) a sú veľmi obľúbené aj kvôli výhodnejším cenovým podmienkam oproti podobným ionizátorom vody.

Výhody

Filter na vodu - Mini ionizátor vody

MINI IONIZÁTORY VODY

Mini ionizátory vody predstavujú spratné zariadenie, ktoré slúžia na jednoduchú produkciu alkalickej vody. Ionizácia vody v nich neprebieha na báze elektrolýzy, ako je tomu pri klasických ionizátoroch vody, ale voda preteká vo vnútri zariadenia cez špeciálnu zmes hornín a minerálov, ktorá ju obohacuje a zvyšuje jej pH (do hodnoty okolo 8). Ionizovanú vodu si vďaka praktickému zariadeniu môžete dopriať kedykoľvek a kdekoľvek.

Výhody

Nevýhody

Filter na vodu - reverzná osmóza

FILTRAČNÝ MODUL AQUAION S REVERZNOU OSMÓZOU

Filtračná vložka AQUAion s aktívnym vodíkom sa montuje ako súčasť filtračného systému na báze reverznej osmózy. Membrána reverznej osmózy tak prefiltruje vodu a odstráni z nej všetky nežiadúce a škodlivé látky, následnej vstupuje do filtračného modulu AQUAion, ktorý vodu oživuje a produkuje z nej alkalickú vodu so zvýšeným pH. Vložku je potrebné raz za 10 mesiacov vymeniť.

Close Menu
sk_SKSlovak
×
×

Cart