Potrubný filter Aquatip BigBlue 20"

Kód: 0001563
Neohodnotené
Značka: AQUAtip®
€59,90 €49,92 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Potrubný filter Aquatip BigBlue® veľkosti 20" od spoločnosti Pentek na studenú vodu predstavuje tradičnú kvalitu za príjemnú cenu. Vhodný na inštaláciu na centrálny prívod vody do domu, penziónu, všade tam kde je potrebná kvalitná filtrácia a úprava vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Potrubný filter Aquatip BigBlue® veľkosti 20" od spoločnosti Pentek na studenú vodu predstavuje tradičnú kvalitu za príjemnú cenu. Filter na vodu je dodávaný spolu s držiakom a s kľúčom. Potrubný filter Aquatip BigBlue® 20" sa inštaluje na centrálny prívod vody do domu, penziónu, jednoducho všade tam, kde chcete mať kvalitnú a filtrovanú vodu. Potrubný filter môžeme využiť  ako predfilter pred zmäkčovacie zariadenie. Potrubné filtre BigBlue sú ideálnou náhradou nákladných nízkotlakových nádob z nehrdzavejúcej ocele. BigBlue spĺňa všetky vaše požiadavky na filtráciu vody. Mimoriadne veľké puzdro pre väčšiu kapacitu znižuje počet nádob potrebných pre filtráciu vody s veľkým prietokom. Vystužené polypropylénové kryty majú vynikajúcu chemickú odolnosť a sú ideálne pre mnohé obytné, komerčné a priemyselné priestory.  

Hlavné benefity

 • vysoký konštantný prietok vody,
 • nízke tlakové straty,
 • masívna konštrukcia,
 • medzinárodne certifikáty NSF a WRAS,
 • jednoduchá inštalácia a prevádzka,
 • vyrobené v EÚ z najkvalitnejších materiálov,
 • vhodné aj do potravinárskeho priemyslu.

 

Filter BigBlue je kompatibilný jedine s filtračnými vložkami BigBlue veľkosti 20″

 • Mechanická vložka BigBlue 20″ odstraňuje piesok, hlinu, hrdzu a podobne.
 • Uhlíková vložka BigBlue 20″ odstraňuje chlór a jeho zlúčeniny, pesticídy, niektoré ťažké kovy navyše upravuje aj chuť vody.

 

Informácie o výrobcovi

Spoločnosť Pentair  vyrába jedny z najkvalitnejších produktov, ktoré  distribuuje po celom svete. Jedna sa prevažne o  riadiace hlavice s označením  Autotrol, GE, Fleck, Wellmate a podobne. Spoločnosť pôsobí v oblasti úpravy vody viac ako 40 rokov. Disponuje niekoľkými certifikátmi kvality, medzi ktoré patrí WQA a NSF. Viac informácií o spoločnosti nájdete na webovej stránke: www.pentair.com.

 

Obsah balenia

Balenie štandardne obsahuje kľúč aj držiak na filter.  Potrubný filter Aquatip BigBlue® veľkosti 20" sa dodáva BEZ filtračných vložiek. Je potrebné si ich dokúpiť samostatne.  

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme pri výbere vhodného zariadenia pre vás. Naši šikovní technici vám radi odborne namontujú akékoľvek zariadenie a poskytnú pravidelný servis zariadenia kdekoľvek na Slovensku.

 

Špecifikácia 

 • Rozmery zariadenia: 61 cm x 17,5  cm
 • Pripojenie:  1"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: