Potrubný filter Aquatip BigBlue 10"

Kód: 000178 001339 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: AQUAtip®
€54 €45 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

Potrubný filter Aquatip BigBlue veľkosti 10" od spoločnosti Pentek na studenú vodu predstavuje tradičnú kvalitu za príjemnú cenu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Potrubná filter Aquatip BigBlue®  veľkosti 10" od spoločnosti Pentek na studenú vodu predstavuje tradičnú kvalitu za príjemnú cenu. Potrubný filter Aquatip BigBlue® 10" je určený pre vložky BigBlue 10“ t.j. s väčšou filtračnou plochou vložky než obyčajné 10“. Slúži na filtráciu studenej vody vo vodovodnom potrubí, umiestňuje sa na hlavný prívod, pod kuchynský drez alebo pred samotné zariadenie. Obal sa skladá s hlavice a priesvitného valca do ktorého sa umiestňuje filtračná vložka. Pri inštalácii odporúčame umiestniť pred vstup do filtra uzatvárací ventil pre jednoduchšiu výmenu filtračnej vložky. Filter je dodávaný bez filtračnej vložky, kľúča a konzoly na stenu.  Potrubný filter Aquatip BigBlue je ideálnou náhradou nákladných nízkotlakových nádob z nehrdzavejúcej ocele. BigBlue spĺňa všetky vaše požiadavky na filtráciu vody. Mimoriadne veľké puzdro pre väčšiu kapacitu znižuje počet nádob potrebných pre filtráciu vody s veľkým prietokom. Vystužené polypropylénové kryty majú vynikajúcu chemickú odolnosť a sú ideálne pre mnohé obytné, komerčné a priemyselné priestory. Doprajte si kvalitnú a chutnú vodu už dnes.  

Hlavné benefity

  • vysoký konštantný prietok vody,
  • nízke tlakové straty,
  • masívna konštrukcia,
  • medzinárodne certifikáty NSF a WRAS,
  • jednoduchá inštalácia a prevádzka,
  • vyrobené v EÚ z najkvalitnejších materiálov,
  • vhodné aj do potravinárskeho priemyslu.

Obsah balenia

Potrubný filter Aquatip BigBlue® veľkosti 10" je dodávaný BEZ filtračných vložiek, kľúča a konzoly na stenu. Je potrebné si ich dokúpiť samostatne.  

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: