Potrubný filter Aquatip BigBlue 10"

Kód: 000178 001339 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: AQUAtip®
€54 €45 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Variant

Potrubný filter Aquatip BigBlue veľkosti 10" od spoločnosti Pentek na studenú vodu predstavuje tradičnú kvalitu za príjemnú cenu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Potrubná filter Aquatip BigBlue®  veľkosti 10" od spoločnosti Pentek na studenú vodu predstavuje tradičnú kvalitu za príjemnú cenu. Potrubný filter Aquatip BigBlue® 10" je určený pre vložky BigBlue 10“ t.j. s väčšou filtračnou plochou vložky než obyčajné 10“. Slúži na filtráciu studenej vody vo vodovodnom potrubí, umiestňuje sa na hlavný prívod, pod kuchynský drez alebo pred samotné zariadenie. Obal sa skladá s hlavice a priesvitného valca do ktorého sa umiestňuje filtračná vložka. Pri inštalácii odporúčame umiestniť pred vstup do filtra uzatvárací ventil pre jednoduchšiu výmenu filtračnej vložky. Filter je dodávaný bez filtračnej vložky, kľúča a konzoly na stenu.  Potrubný filter Aquatip BigBlue je ideálnou náhradou nákladných nízkotlakových nádob z nehrdzavejúcej ocele. BigBlue spĺňa všetky vaše požiadavky na filtráciu vody. Mimoriadne veľké puzdro pre väčšiu kapacitu znižuje počet nádob potrebných pre filtráciu vody s veľkým prietokom. Vystužené polypropylénové kryty majú vynikajúcu chemickú odolnosť a sú ideálne pre mnohé obytné, komerčné a priemyselné priestory. Doprajte si kvalitnú a chutnú vodu už dnes.  

Hlavné benefity

  • vysoký konštantný prietok vody,
  • nízke tlakové straty,
  • masívna konštrukcia,
  • medzinárodne certifikáty NSF a WRAS,
  • jednoduchá inštalácia a prevádzka,
  • vyrobené v EÚ z najkvalitnejších materiálov,
  • vhodné aj do potravinárskeho priemyslu.

Obsah balenia

Potrubný filter Aquatip BigBlue® veľkosti 10" je dodávaný BEZ filtračných vložiek, kľúča a konzoly na stenu. Je potrebné si ich dokúpiť samostatne.  

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: