Pozvánka na medzinárodný veľtrh AQUA-THERM Praha

Zdielať článok

Share on facebook
Share on email

Pozvánka na veľtrh AQUA THERM Praha


Radi by sme vás pozvali na prvý veľtrh roka 2018, na ktorom budeme prezentovať našu spoločnosť a produkty, s ktorými pracujeme.
Ide o 22. ročník medzinárodného odborného veľtrhu AQUA THERM.
Uskutoční sa v dňoch 27. 2. až 2. 3. 2018 v PVA EXPO Praha a náš vystavovateľský stánok nájdete v hale č. 5. 


Návštevníci nášho stánku si môžu prezrieť ukážku osvedčených vodných filtrov, s ktorými pracujeme už dlhé roky. Okrem toho však plánujeme predstaviť aj nové moderné filtračné zariadenia, ktoré budú v priebehu roku 2018 zahrnuté do našej ponuky. Predovšetkým sú to zmäkčovače vody novej generácie či kvalitné potrubné filtre na vodu do domácností i priemyslu od renomovaných výrobcov. Prehliadku filtrov doplníme aj o UV lampy na vodu, ktoré predstavujú ekologickú alternatívu dezinfekcie vody. Z oblasti pitnej vody budú v rámci nášho stánku priamo nainštalované zariadenia na produkciu ionizovanej vody a reverzná osmóza. Príďte si k nám vychutnať skutočne čistú vodu alebo živú alkalickú vodu s množstvom prospešných vlastností pre ľudský organizmus.  

Medzinárodný veľtrh AquaTherm v Prahe

Budeme radi, ak sa v našom stánku zastavíte, prezriete si ponuku, prípadne preberiete s našimi odborníkmi problém týkajúci sa vašej vody. Tešíme sa na vašu návštevu.

Umiestnenie nášho stánku v hale č. 5:

Umiestnenie stánku AQUAtrend na veľtrhu AquaTherm v Prahe

Ďalšie

Nezaradené

Pozývame vás na veľtrh Aquatherm Nitra 2019

Osobný kontakt s našimi klientmi, partnermi a verejnosťou je pre nás veľmi dôležitý, aj preto sa pravidelne zúčastňujeme odborných veľtrhov a konferencií. V dňoch od

Nezaradené

Zhrnutie medzinárodného veľtrhu ForArch 2018

Koncom minulého mesiaca sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu ForArch 2018. Najväčšia stavebná výstava v Českej republike sa konala v dňoch 18. – 22. septembra. Návštevníci

Close Menu
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak
×
×

Cart