Pozvánka na medzinárodný stavebný veľtrh FOR ARCH 2018

Zdielať článok

Share on facebook
Share on email

Srdečne vás pozývame na medzinárodný veľtrh FOR ARCH 2018 v Prahe, ktorého sa zúčastní aj naša spoločnosť. FOR ARCH predstavuje najväčší stavebný veľtrh s najdlhšou tradíciou v Českej republike a láka množstvo českých aj zahraničných návštevníkov. V rámci odborného doprovodného programu sú pre vás pripravené konferencie, semináre, workshopy či praktické ukážky stavebných remesiel.

Veľtrh FOR ARCH 2018

Kedy a kde sa veľtrh koná?

Už od zajtra, t.j. 18. septembra – 22. septembra môžete navštíviť priestory PVA Expo Praha, kde budú pre vás pripravené stánky a prezentácia produktov a služieb od popredných dodávateľov zo stavebného odboru. Radi vás privítame aj v našom stánku Aquatrend, kde nájdete vystavené rôzne zariadenia z nášho portfólia. Odborní technológovia s bohatými skúsenosťami z praxe vám zodpovedajú všetky otázky týkajúce sa úpravy vody. K dispozícii budú aj priamo nainštalované filtre na vodu:

V minulom roku sa veľtrhu zúčastnilo 800 vystavovateľov a ich produkty či služby si prišlo prezrieť viac ako 81 tisíc návštevníkov.
Nenechajte si túto príležitosť ujsť ani vy. Tešíme sa na vás.

 

 

Stánok Aquatrend nájdete v Hale 1 s miestom F13 (zvýraznené na priloženej mape):

Mapa stánok Aquatrend na FOR ARCH 2018

Ďalšie

Nezaradené

Ionizovaná voda

Osobný kontakt s našimi klientmi, partnermi a verejnosťou je pre nás veľmi dôležitý, aj preto sa pravidelne zúčastňujeme odborných veľtrhov a konferencií. V dňoch od

Nezaradené

Zhrnutie medzinárodného veľtrhu ForArch 2018

Koncom minulého mesiaca sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu ForArch 2018. Najväčšia stavebná výstava v Českej republike sa konala v dňoch 18. – 22. septembra. Návštevníci