Pozvánka na stavebný veľtrh v Brne

Zdielať článok

Share on facebook
Share on email

Osobný kontakt s našimi klientmi a partnermi je pre nás veľmi dôležitý, preto sa vždy snažíme využiť možnosť priblížiť sa vám. Minulý mesiac sa naša firma predstavila na výstave CONECO – RACIOENERGIA – PASÍVNE DOMY – DREVOSTAVBY – VODA 2017, ktorá sa uskutočnila v Incheba Expo v Bratislave, v apríli nás môžete nájsť na veľtrhu v Brne. V dňoch 26. – 29. apríla 2017 sa konajú Stavební veletrhy Brno, kde sme sa opäť rozhodli prezentovať aj našu firmu.

stavebny-veltrh-brno

Pripravili sme si pre vás prezentáciu zariadení na úpravu vody v domácnosti, medzi ktorými nájdete klasické zmäkčovače vody AQUATIP® CLACK, AQUATIP® RX, katalytické zmäkčovače vody MAICAT®, ale aj zmäkčovače vody najnovšej generácie Ecowater® EVOLUTION, filtre a úpravovne vody na odstránenie mechanických nečistôt BIGBLUE a CINTROPUR, UV lampy na vodu, ktoré eliminujú baktérie a vírusy, ionizátory vody a kuchynské reverzné osmózy. Súčasťou budú aj priemyselné zmäkčovače či tlakové hlavice a ďalšie riešenia úpravy vody pre priemysel.

V stánku bude pre vás pripravené občerstvenie, káva či osmotická/ionizovaná voda priamo z našich filtračných zariadení. Odborní technológovia vám ochotne poradia a v prípade záujmu pomôžu nájsť vhodné riešenie v oblasti úpravy vody.

Budeme radi, ak nás navštívite v stánku AQUAtrend, ktorý nájdete podľa priloženej mapky:

mapa-stanok-aquatrendTešíme sa na vás.

Ďalšie

Nezaradené

Pozývame vás na veľtrh Aquatherm Nitra 2019

Osobný kontakt s našimi klientmi, partnermi a verejnosťou je pre nás veľmi dôležitý, aj preto sa pravidelne zúčastňujeme odborných veľtrhov a konferencií. V dňoch od

Nezaradené

Zhrnutie medzinárodného veľtrhu ForArch 2018

Koncom minulého mesiaca sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu ForArch 2018. Najväčšia stavebná výstava v Českej republike sa konala v dňoch 18. – 22. septembra. Návštevníci

Close Menu
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak
×
×

Cart