Práčkový filter Ecozon 200

Kód: 000417
Neohodnotené
Značka: Ecosoft
€39,90 €33,25 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Zmäkčovací filter pre práčky, umývačky riadu, prípadne aj menšie kotle a vykurovacie systémy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Práčkový filter ECOZON 200 slúži na zabránenie tvorbe vodného kameňa na práčke či iných zariadeniach v domácnosti, vďaka čomu predlžuje ich životnosť. Kryt filtra je vyrobený z vysoko kvalitného plastu v súlade s európskymi normami, je preto vhodný pre použitie v domácnosti a nemá žiadny negatívny vplyv na zdravie.

Filtračná zmes

Filtračný materiál je špeciálne patentovaný výrobcom Ecosoft. Zmes účinne pôsobí na minerály spôsobujúce tvrdosť vody, avšak napriek tomu neobsahuje fosforečnany, ani polyfosfáty. Systém ECOZON teda ekologicky zabraňuje tvorbe vodného kameňa v práčke, prípadne umývačke riadu. Filtračné médium je získané z priemyselnej iónovýmennej živice, ktorá je upravená polymérmi a antibakteriálnymi činidlami. Médium uvoľňuje do vody nepatrné množstvo látok, ktoré zabraňujú vápniku a horčíku vytvárať vodný kameň. Tieto látky sú bezpečné pre ľudské zdravie, a teda aj pre spotrebiče. Životnosť zmesi je 6 mesiacov (cca 20 000 litrov prefiltrovanej vody). Následne je potrebná výmena za náhradnú filtračnú náplň.

Pripojenie

Zariadenie sa pripája na prívodnú hadicu k práčke alebo inému spotrebiču v domácnosti pomocou závitu s veľkosťou 1/2“. Práčkový filter ECOZON 200 je určený výhradne na filtráciu studenej vody s teplotou do 30°C (max. teplota vody v spotrebiči do 105°C).

Čo obsahuje balenie?

Súčasťou balenia je okrem samotného práčkového filtra ECOZON 200 aj kľúč na filtračný obal.

Špecifikácia

  • Životnosť: 6 mesiacov alebo 20 000 litrov
  • Pripojenie: 1/2"
  • Maximálna teplota vody v spotrebiči: 105°C
  • Maximálna teplota filtrovanej vody: 30°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: