Reverzná osmóza AQUAtip® mini click

Kód: 200363
Neohodnotené
Značka: AQUAtip®
€999 €832,50 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Reverzná osmóza AQUAtip® mini click je vysoko účinný filtračný systém, ktorý odstraňuje z vody kontaminované zložky vrátane nežiadúcich chutí a pachov. Montáž zariadenia v cene.

Detailné informácie

Podrobný popis

Reverzná osmóza AQUAtip® mini click je vysoko účinný filtračný systém, ktorý odstraňuje z vody kontaminované zložky vrátane nežiadúcich chutí a pachov. Tento systém využíva inovatívne a patentované NewLine vymeniteľné predfiltre. Tieto filtre odstránia sediment a chlór z vašej vody ešte pred tým, ako sa dostane cez membrány reverznej osmózy. Ďalšie filtre majú za úlohu odstrániť nežiadúce chute a pachy, ktoré  sa môžu vo vode nachádzať po prechode cez membránu a tesne pred prechodom do kohútika. Keď je kohútik zatvorený a zásobník plný, dochádza k automatickému zatvoreniu uzatváracieho ventilu z dôvodu zabránenia plytvania vody. Systém reverznej osmózy AQUAtip® mini click Vám poskytne nepretržitý prísun lahodnej vody na pitie, varenie a iné použitie. Mať po ruke vysokokvalitnú vodu filtrovanú reverznou osmózou eliminuje potrebu kupovať balenú vodu.

Hlavné benefity

  • Kompletne pripravený produkt vrátane montáže, dopravy, inštalačného materiálu všetko v cene.
  • 10 ročná záruka na produkt.
  • 48 hod. garancia odstránenia poruchy po celom Slovensku.
  • Reverzná osmóza je vyhotovená v EÚ z najkvalitnejších súčastí z celého sveta.
  • Patentovaná a certifikovaná zároveň spĺňa všetky normy pre kvalitu pitnej vody na Slovensku aj v EÚ.
  • 3 možnosti pripojenia (1/2", 3/4", 3/8").
  • Neustále inovovaný produkt už 14. rok na trhu.
  • Slovenský produkt s vyše 20 000 spokojnými zákazníkmi na Slovensku.
 

Ako funguje reverzná osmóza AQUAtip® mini click?

1.) Mechanický filter Aquatip® 5 mic

Prvým stupňom filtrácie je mechanický filter s priepustnosťou 5 mikrónov. Filter je vyrobený z polypropylénu a vďaka filtračným pórom neprepustí žiadne väčšie mechanické nečistoty ako piesok, hlina, hrdza, vlasy, práve preto sa filter nazýva aj sedimentačný. Mechanické filtračné vložky je vhodné vymieňať pri viditeľnom znečistení, taktiež to spoznať aj pri zníženom prietoku vody. Mechanické filtračné vložky sú aj zároveň najlacnejšími vo filtračnom systéme reverznej osmózy, preto odporúčame robiť ich výmenu ideálne každých 6 mesiacov.

2.) Molekulárna membrána Aquatip®

Štvrtým a zároveň najdôležitejším stupňom je molekulárna membrána, ktorá je veľmi podobná bunkovej stene. Tento extrémne jemný filter vytvorí chutnú a čistú vodu z akéhokoľvek zdroja vody. Pracuje na princípe polopriepustnej membrány, ktorej póry prepustia len najmenšie molekuly vody s veľkosťou do 0,0001 mic. Tým pádom táto filtračná membrána odstráni až 97% kontaminácie vody (choroboplodné zárodky, vírusy, baktérie…). Ostatná voda obmýva povrch membrány čím je zaistené neustále prečisťovanie membrány, tým pádom sa nezanesie.

3.) Koncový filter so zlisovaným aktívnym uhlím Aquatip®

Po štvrtom stupni voda prechádza do zásobníka, kde voda stojí a môže začať páchnuť poprípade na seba nadviazať ešte nejaké zlúčeniny a preto je potrebné aby voda opäť prešla cez uhlíkový filter, ktorý zlepší jej chuť a vôňu a odstráni prípadne zvyšné nežiadúce zlúčeniny. Účinnosť filtra začína po 6 mesiacoch klesať a jeho výmenu odporúčame približne každých 10 mesiacov.

4.) Mineralizátor AIMRO

Siedmym stupňom filtrácie je mineralizátor AIMRO. Pri pretekaní vody cez túto membránu je vode dodané potrebné množstvo minerálov, ktoré vodu spravia zásaditou. Životnosť je približne 3600l pretečenej vody, t.j. cca 6-10 mesiacov.

5.) Energetizér Aquatip®

Posledným stupňom filtrácie, predtým ako voda prejde cez vodovodný kohútik je energetizér, tiež známy pod pojmom “ionizátor“. Pri tejto membráne voda preteká cez špeciálnu biokeramiku, pričom obohacuje molekuly vody a dodáva vode charakter tzv. “živej vody”. Takto upravená voda má v ľudskom organizme lepšiu účinnosť odstraňovania toxických látok a chemikálií z tela. Zároveň zvyšuje imunitu a regeneráciu buniek v ľudskom tele.

DOPLNOK

UV lampa Aquatip® (vhodná na studničné vody, v cene filtračného zariadenia)

Zo zásobníka voda preteká cez UV sterilizáciu. UV lampa je vysoko ekologická a jej nesmiernou výhodou je, že nepridáva žiadne pridávne látky do vody, nijak nemení jej chuť ani vôňu. Vykonáva len svoju prácu a tou je sterilizácia baktérii a to až s 99,99% účinnosťou, keďže zásobník je priam živná pôda pre rozmnožovanie baktérií a vírusov. Baktérie a vírusy už v tomto štádiu v zásobníku nemajú čo robiť avšak dostanú sa tu hlavne druhou cestou a to cez vodovodnú batériu. Stačí len pretrieť handrou batériu alebo sa dotknúť hrdla a baktérie sa automaticky usadia v zásobníku. Životnosť UV žiariča je maximálne 12 mesiacov a UV lampa narozdiel od reverznej osmózy vyžaduje elektrické pripojenie. Reverzná osmóza Reverzná osmóza AQUAtip® mini click vám zabezpečí kvalitnú a chutnú vodu vo vašej domácnosti alebo podniku už dnes.

Špecifikácia:

Rozmery (V,Š,H): 44 x 35 x 13 cm Hmotnosť zariadenia: 10 kg Počet filtračných stupňov: 5 Objem zásobníka: 12L Prevádzkový tlak: 2,8 - 6 bar (4 bary optimálne) Prevádzková teplota: 4-42 °C Pripojenie: 3/4", 1/2", 3/8" Elektrické pripojenie: potrebné na UV lampu a čerpadlo ak je súčasťou reverznej osomózy Odporúčaný servis: minimálne každých 10 mesiacov Záruka: 10 rokov (doživotná)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie