Reverzná osmóza Ecosoft Robust

Kód: 000415
Neohodnotené
Značka: Ecosoft
€990 €825 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Reverzná osmóza Ecosoft Robust je vysokovýkonná reverzná osmóza malých rozmerov vhodná do kaviarne, reštaurácie, či firmy. Montáž zariadenia v cene.

Detailné informácie

Podrobný popis

Reverzná osmóza Ecosoft Robust  je jedna z najkvalitnejších a najzaujímavejších reverzných osmóz z našej bežnej ponuky. Je navrhnutá pre úpravu vody do kaviarní, pizzerií, reštaurácií, lekárni a podobne. Pracuje s inovatívnym systémom, ktorý výrazne znižuje množstvo odpadovej vody na minimum. Oproti bežným osmózam to vďaka tejto technológií znamená zníženie spotreby vody až o 50%. K tomu všetkému sa pridáva výkon až 60 litrov za hodinu. Celý systém bol od začiatku konštruovaný tak, aby zvládol väčšie kaviarne, reštaurácie a iné podobné prevádzky. Preto dosahuje výkon až 60 litrov za hodinu a to za pomocou osadenia až troch vysokokvalitných membrán od amerického výrobcu FILMTEC.  Systém Robust je dokonale navrhnutý po estetickej aj technologickej stránke. Výborná kompaktnosť zabezpečuje jednoduchú výmenu filtračných vložiek pri minimálnom servisnom zásahu.  

Reverzná osmóza Ecosoft Robust a zdravie

Počas filtrácie reverznou osmózou je voda postupne zbavená všetkého, čo sa v nej nachádza a stáva sa skutočne čistou. Membránou prechádzajú len samotné molekuly vody H2O. Takáto čistá voda má vysokú tendenciu na seba viazať všetko, čo jej príde do cesty - preto sa nazýva aj "hladná voda". Vodu z reverznej osmózy preto nie je vhodné skladovať v PET fľašiach, ideálne je použiť sklenené nádoby z ktorých voda nenaviaže nijaké škodlivé látky.  

Hlavné benefity

 • Nenáročný a málo nákladný servis.
 • montáž v cene
 • 10 rokov záruka
 • po 10 rokoch dostane nový prístroj 
 • Jednoduchá inštalácia a následná obsluha.
 • Vstavané manometre sledujúce tlak a prevádzku zariadenia.
 • Minimálny odpad = zníženie spotreby vody o polovicu.
 • Vysoký výkon s najkvalitnejšími membránami FILMTEC.
 • Vstavané výkonné a spoľahlivé čerpadlo.
 • Kompaktná kovová konštrukcia.
 • Ochrana čerpadla pri nedostatku vody.

   

Ako funguje reverzná osmóza Ecosoft Robust ?

1.) Mechanické pohltenie nečistôt

Pomocou vstupného predfiltra o veľkosti piatich mikrónov sa v prvok kroku odfiltruje piesok, hrdza, zákal a iné mechanické nečistoty.

2.)Granulované aktívne uhlie

V druhom kroku granulované aktívne uhlie je  najúčinnejšie voči chlóru a jeho zlúčeninám, taktiež výrazne upraví chuť vody a odstráni z vody ďalšie organické látky ako (THM, baktérie, pesticídy, herbicídy..)

3.)Lisované aktívne uhlie

V treťom kroku sa nachádza lisované aktívne uhlie, ktoré predstavuje posledný stupeň predfiltrácie.  Zachytáva posledné zvyšky usadenín vo vode, ktoré ostali vo vode. Prípadne zastaví uvoľnené časti granulovaného uhlia z predchádzajúcej filtračnej vložky.

4.)Osmotická membrána FILMTEC

V štvrtok kroku osmotická membrána FILMTEC sa postará o poslednú filtráciu. Systém do nej tlačí vodu a tá vstupuje do jemnej membrány, ktorá prepustí ďalej len samotné molekuly H2O. Ostatné baktérie, vírusy, choroboplodné zárodky a iné nečistoty vo vode bezpečne zachytí.

5.) pH+ mineralizátor

Posledný krok je pH+ mineralizátor  je voliteľný stupeň reverznej osmózy. Mineralizátor sa postará o to, aby do vody naspäť vrátil niektoré minerálne látky a zvýši pH vody až na hodnotu 8.5. Reverzná osmóza Ecosoft Robust vám zabezpečí kvalitnú a chutnú vodu vo vašej domácnosti alebo podniku už dnes.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: