0915 805 497
Pondelok - piatok od 8:00 do 16:00 hod
Menu
ROMAN ĎURAJKA
Pozícia: technická podpora a manažment skladu
„Do AQUAtrendu som sa dostal cez môjho brata, ktorý tam pracoval vyše roka a pracuje doteraz. Montoval som všetko od reverzných osmôz, cez zmäkčovače vody až po veľké priemyselné úpravovne vody. Na práci ma vždy fascinovala tá možnosť postupnej filtrácie naozaj znečistenej vody na pitnú vodu, ktorá mala oveľa vyššiu kvalitu ako voda z obecnej vodárne.

Som rád, že po takmer 10 rokoch a vyše 500 000 precestovaných kilometroch za klientami ostávam od nového roka v sklade a na našej podpore. Myslím, že za tie roky som pozbieral naozaj dostatočne veľa skúsenosti z montáži, porúch, ale aj informácií o našich produktoch. Práve preto som pripravený vám pomôcť so všetkým, čo sa týka montáže, nastavenia riadiacej hlavice, tesnení a podobne. :)“

Medirex

Rialab

 

S ČÍM VÁM URČITE POMÔŽEM?

Nastavenie
Nepostačuje vám návod na nastavenie riadiacej hlavice? Rád vám pomôžem telefonicky.

Montáž
Chceli ste si filtračné zariadenie namontovať sami, avšak už si neviete ďalej poradiť? Určite sa ozvite.

Podpora
Akékoľvek technické otázky ohľadom fungovania, zapojenia filtrov a zmäkčovač vody smerujte na mňa.

 

Hoďte vašu otázku na mňa!

Neviete si rady so zapojením, nastavením alebo máte len technickú otázku ohľadom filtračných zariadení? Určite napíšte.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.

Povedali o nás

Pravidelne odoberáme priemyselné reverzné osmózy s vysokými prietokmi. Taktiež rôzne zmäkčovacie zariadenia s hlavicami Clack a Delta. Pred pár rokmi sme taktiež využívali zmäkčovače vody Tapworks. S komunikáciou, dodaním a poradenstvom som nadmieru spokojný.

Ing. Miroslav Slezák, LEMA group s.r.o.

Riešenie úpravy vody v novom showroome BMW v Žiline prebehlo bez starostí. Od prvotného návrhu technológie, dodania prístrojov, montáže až po pravidelné servisovanie.

Milan Detko, MD-Bavaria Žilina (konateľ)

Od spoločnosti Aquatrend som si zakúpil zmäkčovač vody a uhlíkový filter. S výrobkami som maximálne spokojný, servis spoločnosti je pravidelný a profesionálny. Odkedy je prístroj namontovaný, nemáme problémy s vodným kameňom a údržba v domácnosti je výrazne ľahšia.

Ing. Tomáš Talajka, Homecredit

Produkty spoločnosti Aquatrend s.r.o. využívam od roku 2005, sú to produkty na úpravu pitnej vody. S produktami, službami aj servisom som veľmi spokojný. Môžem len odporúčať.

Ing. Pavol Višňovský, PhD., CONSULTING & CONTROL OF WELDING, s.r.o. (konateľ)