Zdielať článok

Share on facebook
Share on email

akcia-ukoncena-banner

V prípade záujmu o zistenie kvality vašej vody, pre vás vykonáme rozbor vody za zvýhodnenú cenu.

Voda je jednou zo základných látok potrebných pre správne fungovanie nášho organizmu. Ak telu denne nedoprajeme potrebné množstvo, hrozí nám dehydratácia a s ňou spojené problémy a riziká. Nestačí sa však zamerať len na to, aby sme jej vypili dostatok, ale hlavne na to, akú vodu vôbec pijeme. Nedostatočná kvalita vody a s ňou spojená hygiena podľa štatistík súvisí až s 6% všetkých ochorení súvisiacich s vodou. Preto sme sa vám rozhodli počas Svetového dňa vody, ktorý je OSN stanovený na 22. marca 2017, poskytnúť rozbor vody zadarmo. Zistite, či je vaša voda čistá a zdravá!

rozbor vody zadarmo

Čo predstavuje rozbor vody?

Rozborom vody získate informácie o hodnotách škodlivých látok, ktoré sa vo vode môžu nachádzať. Naša spoločnosť sa zameriava na základný i komplexný rozbor vody, ktorý vykonávame v spolupráci s akreditovanými laboratóriami. Vďaka bezplatnému rozboru vody, ktorý počas celého marca poskytujeme, sa dozviete, či je vaša voda vhodná na pravidelné používanie a v prípade potreby vám môžeme ponúknuť i odborné poradenstvo v oblasti úpravy vody. V tomto rozbore vody sa zameriavame na zistenie nadlimitných hodnôt dusičnanov vo vode a taktiež na analýzu tvrdosti vody.

V prípade záujmu o komplexnejšie posúdenie kvality a čistoty vašej vody môžete počas marca využiť zvýhodnené ceny rozborov vody:

29,99 € s DPH  –  rozbor vody zo studne (zameraný na tvrdosť, vodivosť, reakciu vody (pH), celkové množstvo rozpustených látok (TDS), dusitany a dusičnany, železo a mangán, amónne ióny).

19,99 € s DPH  –  rozbor vody z obecného vodovodu (zameraný na tvrdosť, vodivosť, reakciu vody (pH),  celkové množstvo rozpustených látok (TDS), voľný chlór, dusičnany).

  4,99 € s DPH  –  rozbor vody na akúkoľvek inú látku vo vode.

 

Ako postupovať, ak mám záujem o rozbor vody zadarmo?

V prípade záujmu o rozbor vody zadarmo je potrebné nás vopred kontaktovať so žiadosťou o rozbor vody prostredníctvom mailovej adresy rozbor@aquatrend.sk alebo na telefónnom čísle 0905 063 936 počas pracovných dní v čase od 7:30 – 15:30 hod. Následne vás požiadame o doručenie odobratej vzorky vody (0,5 l vody v čistej fľaši) či už osobne alebo prostredníctvom pošty na adresu našej firmy: AQUAtrend, s.r.o., Hričovská 221, 010 01, Žilina. Pred odobratím vzorky nechajte odpustiť dostatočné množstvo vody (cca 2 minúty) a až následne naberte vzorku vody do čistej fľaše.

Nezabudnite k vzorke pripísať aj vaše kontaktné údaje – meno, priezvisko, telefonický, mailový kontakt a adresu. Rozbor vody vykonáme podľa možností v priebehu siedmych pracovných dní a zistené výsledky vám pošleme na vašu emailovú adresu. Akcia rozbor vody zadarmo potrvá v rámci Svetového dňa vody 2017 v období od 1.3. 2017 do 31.3. 2017.

reverzna_osmoza_pure

Čo robiť v prípade, keď zistím, že je moja voda závadná?

Podľa Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Bratislave bolo minulý rok na obsah dusičnanov nevyhovujúcich až takmer 40% všetkých kontrolovaných vzoriek. Pokiaľ zistíme, že je vaša voda kontaminovaná, budeme vás telefonicky kontaktovať a poradíme vám vhodné riešenie úpravy vody. Na výber máme množstvo špecializovaných filtračných zariadení, ktoré si poradia s akýmkoľvek znečistením. Na odstránenie dusičnanov používame filtračné zariadenia s anexovou náplňou, ktoré ich zachytia, premenia na iné neškodné roztoky a tie následne vyplavia do odpadu. Inou variantou je použitie filtra na báze reverznej osmózy. Takýto filter z vody účinne odstráni nebezpečné látky (baktérie, vírusy, chlór a iné chemické zlúčeniny), keďže cez jej membránu sú prepustené len samotné molekuly vody.

Pre viac informácii o vhodných spôsoboch filtrácie a úpravy vody nás neváhajte kontaktovať.

[:]

Ďalšie

Nezaradené

Pozývame vás na veľtrh Aquatherm Nitra 2019

Osobný kontakt s našimi klientmi, partnermi a verejnosťou je pre nás veľmi dôležitý, aj preto sa pravidelne zúčastňujeme odborných veľtrhov a konferencií. V dňoch od

Nezaradené

Zhrnutie medzinárodného veľtrhu ForArch 2018

Koncom minulého mesiaca sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu ForArch 2018. Najväčšia stavebná výstava v Českej republike sa konala v dňoch 18. – 22. septembra. Návštevníci

Close Menu
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak
×
×

Cart