0915 805 497
Pondelok - piatok od 8:00 do 16:00 hod
Menu

INFORMATÍVNY ROZBOR VODY

Priamo v našom internom laboratóriu vykonávame pre klientov rozbory vody, ktoré je možné použiť na informatívne účely. Na základe merania vám vieme povedať, či sú základné parametre v poriadku, prípadne aké škodlivé látky sa vo vode nachádzajú vo väčšej miere, ako to povoľuje nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 496/2010 Z.z. Meranie zahŕňa fyzikálne a chemické ukazovatele. Je možné prostredníctvom neho odhaliť prípadnú kontamináciu vody a včasne ju riešiť vhodnou úpravou vody.

AKO POSTUPOVAŤ?

V prípade záujmu o informatívny rozbor vody postupujte nasledovne:

  1. Jednoducho nás kontaktujte telefonicky/emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára uvedeného nižšie – radi vám poradíme, ktorý rozbor vody je vhodný a čo všetko môžete na základe konkrétneho rozboru o kvalite svojej vody zistiť.
  2. Následne je potrebné zaslať vzorku vody v čistej fľaši (0,5l) na našu adresu Hričovská 221, 010 01 Žilina. V prípade záujmu o odber a doručenie vzorky našim pracovníkom si účtujeme poplatok 15€.
  3. Pri zasielaní vzorky, prosím, pripojte na papieri aj vaše kontaktné údaje: meno, priezvisko, adresa, email a telefonický kontakt. O výsledkoch rozboru vody vás budeme informovať prostredníctvom emailu, prípadne telefonicky a originál protokolu s výsledkami rozboru zašleme na vašu adresu.

.

Informatívny rozbor vody vykonávame pre:

VLASTNÝ ZDROJ VODY – STUDŇA/VRTinformativny-rozbor-vody-pre-studnu-alebo-vrt

Informatívny rozbor studničnej vody premeria základne parametre, ktoré vás dostatočne informujú o potrebe filtrácie vody zo studne. Konkrétne sa meria:

Cena rozboru vody pre studňu/vrt je 40€ 29,99€ s DPH. Zhotovenie do 5 pracovných dní.

.


 

OBECNÝ VODOVODinformativny-rozbor-vody-pre-domacnosti-obecny-vodovod

Informatívny rozbor vody z obecného vodovodu meria taktiež základné parametre, vynímajúc železo a mangán. Naopak meria množstvo celkového chlóru a taktiež celkovú mineralizáciu TDS. Meranie zahŕňa týchto 6 ukazovateľov kvality obecnej vody:

Cena rozboru vody pre domácnosti je 25€ 19,99€ s DPH. Zhotovenie do 5 pracovných dní.

 

 

 

Máte záujem o informatívny rozbor vody?

V prípade záujmu o rozbor vody nám napíšte Vaše kontaktné údaje: meno, priezvisko, adresa, telefonický a mailový kontakt. Objednávka prostredníctvom kontaktného formuláru je nezáväzná, po prijatí správy Vás budeme kontaktovať.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.