0915 805 497
Pondelok - piatok od 8:00 do 16:00 hod
Menu
RUDOLF KOZÁK
Pozícia: obchodný zástupca
„V AQUAtrende som už od jeho úplných začiatkov, kedy som pomáhal konateľovi Petrovi s úplne prvými montážami a predajmi. Zaujímavosťou je, že som tu začal pracovať na základe spokojnosti s produktom, ktorý mi predtým predal. Teda s filtrom na báze reverznej osmózy. To bolo v roku 2002. V tom období sme aj ako prvý na Slovensku priniesli zmäkčovače vody do domácnosti a dnes, po vyše 15 rokoch sa to stáva štandardom.
Po mojej takmer trojročnej pauze v zahraničí som sa v roku 2008 vrátil späť na pozíciu obchodného zástupcu a robím ho dodnes. Moja denná práca spočíva najmä v komunikácií a stretávaním sa s klientami, častokrát priamo u nich doma, čo ma veľmi baví. Som rád za túto možnosť a pokiaľ aj vy chcete riešiť úpravu a filtráciu vašej vody, určite sa s vami rád stretnem. Teším sa.“

Hotel Malvazia

Johnson Controls

Rialab

 

S ČÍM VÁM URČITE POMÔŽEM?

Obhliadka
Máte záujem o obhliadku a stretnutie priamo u vás? Vďaka tomu navrhneme na mieru technológiu, ktorá bude 100% účinná.

Návrh správnej technológie
Máte už rozbor vody, viete aký výsledok s vodou chcete dosiahnuť, len potrebujete vyšpecifikovať konkrétne filtre? Napíšte.

Cenová ponuka
Chcete odobrať naše produkty a potrebujete vypracovať cenovú ponuku? Určite sa mi ozvite, či už telefonicky alebo mailom.

 

Hoďte váš problém s vodou na nás!

Máte problém s vodou a potrebujete radu od odborníkov? Neváhajte nás kontaktovať.
Nájdeme pre Vás najlepšie riešenie.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.

Povedali o nás

Pravidelne odoberáme priemyselné reverzné osmózy s vysokými prietokmi. Taktiež rôzne zmäkčovacie zariadenia s hlavicami Clack a Delta. Pred pár rokmi sme taktiež využívali zmäkčovače vody Tapworks. S komunikáciou, dodaním a poradenstvom som nadmieru spokojný.

Ing. Miroslav Slezák, LEMA group s.r.o.

Riešenie úpravy vody v novom showroome BMW v Žiline prebehlo bez starostí. Od prvotného návrhu technológie, dodania prístrojov, montáže až po pravidelné servisovanie.

Milan Detko, MD-Bavaria Žilina (konateľ)

Od spoločnosti Aquatrend som si zakúpil zmäkčovač vody a uhlíkový filter. S výrobkami som maximálne spokojný, servis spoločnosti je pravidelný a profesionálny. Odkedy je prístroj namontovaný, nemáme problémy s vodným kameňom a údržba v domácnosti je výrazne ľahšia.

Ing. Tomáš Talajka, Homecredit

Produkty spoločnosti Aquatrend s.r.o. využívam od roku 2005, sú to produkty na úpravu pitnej vody. S produktami, službami aj servisom som veľmi spokojný. Môžem len odporúčať.

Ing. Pavol Višňovský, PhD., CONSULTING & CONTROL OF WELDING, s.r.o. (konateľ)