Ľudia v Aquatrende

Rudolf Kozák - obchodný zástupca Aquatrend

Rudolf Kozák

Pozícia: obchodný zástupca

„V AQUAtrende som už od jeho úplných začiatkov, kedy som pomáhal konateľovi Petrovi s úplne prvými montážami a predajmi. Zaujímavosťou je, že som tu začal pracovať na základe spokojnosti s produktom, ktorý mi predtým predal. Teda s filtrom na báze reverznej osmózy. To bolo v roku 2002. V tom období sme aj ako prvý na Slovensku priniesli zmäkčovače vody do domácnosti a dnes, po vyše 15 rokoch sa to stáva štandardom.
 
Po mojej takmer trojročnej pauze v zahraničí som sa v roku 2008 vrátil späť na pozíciu obchodného zástupcu a robím ho dodnes. Moja denná práca spočíva najmä v komunikácií a stretávaním sa s klientami, častokrát priamo u nich doma, čo ma veľmi baví. Som rád za túto možnosť a pokiaľ aj vy chcete riešiť úpravu a filtráciu vašej vody, určite sa s vami rád stretnem. Teším sa.“

S ČÍM VÁM URČITE POMÔŽEM?

 
Obhliadka
Máte záujem o obhliadku a stretnutie priamo u vás? Vďaka tomu navrhneme na mieru technológiu, ktorá bude 100% účinná.
 
Návrh správnej technológie
Máte už rozbor vody, viete aký výsledok s vodou chcete dosiahnuť, len potrebujete vyšpecifikovať konkrétne filtre? Napíšte.
 
Cenová ponuka
Chcete odobrať naše produkty a potrebujete vypracovať cenovú ponuku? Určite sa mi ozvite, či už telefonicky alebo mailom.
Close Menu
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak
×
×

Cart