Sada 16 filtračných vložiek

Kód: 000960
Neohodnotené
Značka: Iné
€83,90 €69,92 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Sada 16 filtračných vložiek pre reverznú osmózu na minimálne 2 roky prevádzky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada náhradných filtračných vložiek pre klasické reverzné osmózy ako napríklad Aquafilter alebo AR Osmotic z našej ponuky. Táto sada vydrží minimálne na 1 rok prevádzky. Vložky majú štandardný rozmer 2,5"x10" (cca 6,5x25,4cm). PREDFILTRE 10":
  • 4x Polypropylenový sedimentačný filter (20 μm): Zachytáva všetky mechanické nečistoty väčšie ako 20 mikrónov (piesok, štrk, hrdza, kal..). Výmena približne každých 6 mesiacov.
  • 4x Filter s lisovaným aktívnym uhlím (5 μm): Odstraňuje z vody chlór a jeho organické zlúčeniny. Taktiež si poradí s karcinogennými zlúčeninami alebo ťažkými kovmi. Výmena každých 6 mesiacov.
  • 4x Polypropylenový sedimetačný filter (5 μm):  Chráni samotnú osmotickú membránu pred zvyšnými nečistotami. Odstráni všetky nečistoty väčšie ako 5 mikrónov, ale hlavne slúži na odstránenie prípadnych zvyškov uhlíka, uvoľneného z predchádzajúcej vložky. Výmena každých 6 mesiacov.
 POSTFILTRE (pripájajú sa pomocou rýchlospojek):
  • 2x Postfilter s aktívným granulovaným uhlím: Vložka filtruje vodu, ktorá ide zo zásobníka a dodáva jej osviežujúcu chuť a vôňu.
  • 2x Mineralizátor: Dodá vode potrebné minerály, ktoré voda predtým v procese stratila.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: