0915 805 497
Pondelok - piatok od 8:00 do 16:00 hod
Menu

Úprava vody sa stala v poslednom období súčasťou života takmer každého človeka. V modernej dobe a rýchlo rozvíjajúcom sa priemysle či poľnohospodárstve dochádza čoraz k väčšiemu znečisteniu vodných zdrojov. Použitie filtrov na vodu/úpravovní vody je preto pri úprave pitnej vody v domácnosti viac než nevyhnutné. Najmä v prípade, pokiaľ ide o vlastný vodný zdroj – studňu či vrt.

Kvalita vody ma obrovský vplyv na ľudské zdravie. Ľudské telo tvorí z väčšej časti práve voda, preto treba dbať na to, aby sme jej počas dňa doplnili dostatok. Dôležité je tiež, aby išlo o kvalitnú a zdravú vodu. V opačnom prípade nám môže spôsobiť rôzne zdravotné ťažkosti a môže byť spúšťačom aj vážnych ochorení. Neplatí to však len o pitnej vode, výpary chlóru poškodzujú zdravie napríklad aj pri sprchovaní. Nejde len o zdravotné riziká, ďalším dôvodom k úprave vody je ochrana spotrebičov, zníženie nákladov na ich prevádzku a zvýšenie ich životnosti. Tvrdá voda prechádzajúca spomínanými zariadeniami spôsobuje vznik vodného kameňa, ktorý pôsobí ako tepelný izolant a tým znižuje celkovú efektívnosť týchto spotrebičov.

 úprava vody

Čo môžete úpravou vody v domácnosti získať?

 

Ako prebieha proces úpravy vody?

Úprava vody je zložitejším procesom, ako sa môže na prvý pohľad zdať, preto je dôležité obrátiť sa na odborníkov, ktorí sa tejto problematike venujú už dlhé roky a majú nazbieraných množstvo skúseností. Na začiatok je potrebné vykonať rozbor vody, ktorým zistíte kvalitu vašej vody, aké látky a v akom množstve sa v nej nachádzajú v porovnaní so stanovenými limitmi pre povolené množstvá rozpustených látok vo vode NV SR č. 354/2006 Z.z. ustanovujúcu požiadavky na vodu určenú pre ľudskú spotrebu a kontrolu kvality vody na Slovensku. Tento krok je veľmi dôležitým najmä pri úprave vody zo studne či iných vlastných zdrojov. Následne sa na základe rozboru vody a zistených informácií môžeme zamerať na konkrétny problém vo vašom vodnom zdroji a ten riešiť prostredníctvom inštalácie špeciálnych filtrov a zariadení na úpravu vody. Naša firma sa zaoberá distribúciou týchto zariadení, ich montážou, ale aj pravidelným servisom. Možností úpravy vody je množstvo – záleží na tom, či ide o úpravu vody v celom objekte alebo len o filtráciu pitnej vody – na základe toho vám vieme poskytnúť informácie o konkrétnych filtroch a úpravovniach vody.

 

Akým problémom sa snažíme predísť, prípadne ich riešime úpravou vody?

Hoďte váš problém s vodou na nás!

Máte problém s vodou a potrebujete radu od odborníkov? Neváhajte nás kontaktovať.
Nájdeme pre Vás najlepšie riešenie.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.

Ste firma?

Potrebujete zabezpečiť úpravu vody pre činnosť svojej firmy? Využite naše skúsenosti. Pripravíme Vám cenovú ponuku presne podľa požiadaviek s cenou, akú očakávate.