Úprava vody pre domácnosti

Spoločnosť Aquatrend,s.r.o, pôsobí na trhu od roku 2002. Venujeme sa úprave pitnej a úžitkovej vody. Pomáhame klientom odstrániť z vody vodný kameň, železo, mangán, dusičnany, dusitany , baktérie a ostatné nežiadúce látky.

V našej ponuke nájdete profesionálne filtre na vodu, ale aj filtre pre domácnosti – viacstupňové reverzné osmózy. Naši odborníci sú pripravení vám poradiť a odporučiť najvhodnejší spôsob úpravy vody.

Zákazník a jeho spokojnosť sú, pre nás prvoradé. O to sa v našej spoločnosti stará viac ako 25 zamestnancov. Prostredníctvom našich servisných technikov poskytujeme kvalitný a rýchly záručný a pozáručný servis. O našej profesionalite svedčí viac ako 26 000 spokojných zákazníkov. Staviame na kvalitnej a spokojnej klientele a kvalitných prokuktoch.

Aquatrend s.r.o. - komplexná úprava vody pre domácnosť aj priemysel

CERTIFIKÁTY: 

iso_certifikat  wqa_certifikat  CERTIFIKAT_ISO_2016

Úprava vody v 4 krokoch:

Úprava vody v 4 krokoch:

1. Rozbor vody, obhliadka
Analyzujeme vás problém, pričom väčšinou začíname rozborom vody, či obhliadkou – zistime druhy a množstvo škodlivých látok vo vode a na základe toho urobíme analýzu kvality vody.

2. Návrh zariadení na úpravu vody
Pripravíme, čo najvhodnejšiu technologickú variantu na úpravu vody, snažíme sa ponúknuť viac alternatív.

3. Konečné rozhodnutie, montáž alebo dodávka  zariadenia
Realizujeme odbornú montáž zariadenia v dohodnutom termíne, ktorý vám vyhovuje.  Naši servisní technici sú vysoko kvalifikovaní a vyškolení, pri montáži sa snažíme pristupovať ku každému klientovi individuálne podľa jeho požiadaviek. Zariadenia montujeme aj v okolitých krajinách, Česko, Rakúsko, Maďarsko.

4. Pravidelný servis a záruka
Strážime vaše zariadenia a pripomíname vám termíny servisov podľa vopred dohodnutého intervalu, v závislosti od stupňa znečistenia vody a prietoku. Pri servise dbáme na  správnu dezinfekciu celého zariadenia, jeho kontrolu, výmenu filtrov, vložiek a náplní

Ponúkame tieto možnosti úpravy:

Kontaktný formulár

AQUAtrend, s.r.o.
Hričovská 221
01001 Žilina