0915 805 497
Pondelok - piatok od 8:00 do 16:00 hod
Menu

Centrálne odželeznenie vodypristroj-na-odstranenie-zeleza

Odstrániť železo z vody je najvhodnejšie priamo na centrálnom prívode vody a to pomocou odželezňovača vody. Ten funguje na spôsobe zrážania. Teda do prístroja vchádza železitá, prípadne mangánová voda, ktorá po kontakte so špeciálnou zmesou vyzráža železo a mangán do malých gulôčiek, ktoré sa usadia na dne filtra. Následne sa už jednoducho odstránia napríklad pomocou mechanickej filtrácie a putujú do odpadu.

Všetky naše úpravy na odželeznenie vody sa riadia touto stanovenou normou pre maximálny limit železa a mangánu vo vode. Garantujeme vám, že po našej úprave vody budete mať obsah železa aj mangánu v norme, vďaka čomu zabránite škodám a zvýšeným nákladom na energiu. Zariadenia, ktoré na odželeznenie vody ponúkame, zároveň vodu zmäkčujú a dokážu tak zabrániť aj ďalším problémom spôsobeným so vznikom vodného kameňa. Výsledkom je teda mäkká upravená voda s príjemnou chuťou a bez zápachu.

.


waterboss

.

Centrálne odželeznenie a zmäkčenie vody Waterboss

Veľkou výhodou a dôvodom, prečo sú prístroje Waterboss v poslednej dobe veľmi obľúbené, je fakt, že okrem spoľahlivého odstránenia aj extrémnych hodnôt železa a mangánu, vodu zároveň zmäkčujú. Tým sa postarajú o zamedzenie vysokého obsahu vápnika a horčíka vo vode a predchádzajú tak problémom vznikajúcich na základe usádzania vodného kameňa. Filtračné zariadenia Waterboss tak zlepší kvalitu a upraví zápach aj chuť vašej vody.

 

 

Centr.