Vložka mechanická Aquafilter 10" preplachovacia

Kód: 001369 001370 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: AQUAfilter
€9,90 €8,25 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

Umývateľné vložky Aquafilter sú určené na opakované použitie. Podľa zvolenej priepustnosti dokážu odfiltrovať nečistoty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Umývateľná vložka od výrobcu Aquafilter dokáže odstrániť mechanické nečistoty: piesok, bahno, hrdza a iné sedimenty. Nespornou výhodou preplachovacích vložiek je to, že ich nemusíte pravidelne meniť ale jednoducho ich vyčistíte. Buď pomocou vypúšťacieho ventilu v preplachovacom filtry alebo filtračnú vložku vyberiete a umyjete pod prúdom vody. V konečnom dôsledku tak ušetríte peniaze aj prírodu.

Priepustnosť filtračnej vložky

Preplachovacia filtračná vložka je súčasťou mechanického filtra na vodu, ktorý sa najčastejšie nachádza na začiatku celého filtračného systému. V dôsledku toho sú následné filtračné zariadenia, ktorými prechádza voda ochránené pred poškodením. Rovnako sú ochránené aj bežné domáce zariadenia ako je umývačka riadu, práčka, ohrievače vody a iné. Umývateľná vložka je vyrobená z polypropylénu v kombinácii s nylónovou sieťkovinou, ktorá účinné zachytáva nečistoty a zároveň sa jednoducho udržiava. Priepustnosť nylónovej sieťoviny, ktorou je zvnútra potiahnutá celá filtračná vložka je 50 alebo 100 mikrónov. Vložky majú rôzne priepustnosti, je potrebné si zvoliť vhodnú priepustnosť na základe veľkosti mechanických častíc, ktoré chcete z vody odstrániť. Čím vyššia je hodnota mikrónov, tým menej nečistôt vložka zachytí a je dlhšia jej životnosť. Filtračná vložka je kompatibilná s filtrami Aquafilter, prípadne s filtrami s veľkosťou korpusu 10” x 2,5”.

Certifikovaná výroba

V našom e-shope ponúkame len produkty, ktoré máme overené a spĺňajú štandardy kvality. Nie je tomu inak ani pri produktoch spoločnosti Aquafilter, ktorá má dlhoročné skúsenosti s výrobou filtračných zariadení a komponentov na úpravu vody. Výrobky sú vysoko kvalitné a spĺňajú najvyššie kritériá kvality, o čom svedčí množstvo udelených certifikátov ako NSF, WRAS, FDA ale aj iné.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: