Zmäkčovač Aquatip Clack WS1 TC1 Junior 0817 8L

Kód: 200226
Neohodnotené
Značka: AQUAtip®
€885,20 €737,67 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Malý plneautomatický kompaktný zmäkčovač vody Aquatip® Clack 8 Junior vhodný pred samostatné zariadenie napr. kávovar, umývačka riadu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plneautomatický zmäkčovač vody Aquatip® Clack WS1CI Crystal 1030 8L  predstavuje efektívnu možnosť zmäkčenia vašej vody na vysokej úrovni.  Skladá  sa v Belgicku a je riadený renomovanou riadiacou hlavicou od firmy Clack. Zmäkčovač vody  Aquatip® Clack WS1CI Crystal 1030 8L obsahuje, ako názov napovedá, 8 litrov ionovýmennej živice katex, ktorá nám zabezpečuje zmäkčenie vody. Práve vďaka katexovej náplni garantujeme 100 % účinnosť, ktorú je možné preveriť kvapkami na meranie tvrdosti vody, prípadne akreditovaným rozborom vody. Množstvo zmesi je trvalé a nie je potrebné ju dopĺňať. Zariadenie s takýmto objemom katexu je vhodné pre menšie domácnosti alebo prevádzky. V prípade, že máte záujem o úpravu vody v menšej domácnosti, je ideálnym riešením zmäkčovač vody napr. Aquatip® Clack Crystal 10L. Pokiaľ ide o väčšiu domácnosť alebo prevádzku, odporúčame zvoliť silnejšie zariadenie napr. Aquatip® Clack Crystal 20L s vyšším objemom katexu, a to aj kvôli životnosti živice a spotrebe soli.  

Hlavné benefity

  • Je plnoautomatický, to znamená, že nevyžaduje žiadnu obsluhu okrem pravidelného dosypávania tabletovanej soli.
  • Samotné zariadenie je certifikované na použitie pre pitné vody v EÚ aj v Slovenskej republike.
  • Kompaktné rozmery vďaka ktorým je ideálny pre menšie, približne 2-členné domácnosti alebo prevádzky.
  • Zariadenie s takýmto objemom katexu je vhodné pre samostatné spotrebiče napríklad kávovar, umývačka riadu.
 

Informácie o výrobcovi

Logo firmy Clack corporationSpoločnosť Clack, ktorá pochádza z Ameriky sa špecializuje na výrobu riadiacich hlavíc cez 70 rokov a patrí medzi lídrov v oblasti úpravy vody vo svete. Firma sa zaoberá najmä distribúciou riadiacich hlavíc, ventilov, nádrží a filtračných médií využívaných pri úprave vody. Disponuje niekoľkými certifikátmi kvality, medzi ktoré patrí WQA a NSF. Viac informácií o spoločnosti nájdete na webovej stránke: www.clackcorp.com  
Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme pri výbere vhodného zariadenia pre vás. Naši šikovní technici vám radi odborne namontujú akékoľvek zariadenie a poskytnú pravidelný servis zariadenia kdekoľvek na Slovensku.        

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: