Zmäkčovač Aquatip Logix 760 Junior 0817 8L

Kód: 200225
Neohodnotené
Značka: AQUAtip®
€799 €665,83 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Malý plneautomatický kompaktný zmäkčovač vody Aquatip® Logix Junior 8L vhodný pred samostatné zariadenie ako kávovar, umývačka riadu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zmäkčovač vody Aquatip Logix 760 Junior 8L  patrí medzi najspoľahlivejšie výkonné zariadenia.  Skladá  sa v Európe a je riadený overenými hlavicami rady Autotrol od spoločnosti Pentair. Riadiace hlavice z rady Autotrol pokrývajú širokú škálu aplikácií, či už ide o zmäkčenie vody alebo iný typ filtrácie v domácnostiach, komerčných prevádzkach a priemyselných podnikoch. Sú s obľubou využívané na profesionálnu úpravu vody vo svete. Zmäkčovač vody Aquatip Logix 760 Junior 8L obsahuje, ako názov napovedá, 8 litrov ionovýmennej živice katex, ktorá nám zabezpečuje zmäkčenie vody. Práve vďaka katexovej náplni garantujeme 100 % účinnosť, ktorú je možné preveriť kvapkami na meranie tvrdosti vody, prípadne akreditovaným rozborom vody. Množstvo zmesi je trvalé a nie je potrebné ju dopĺňať. Výhodou zmäkčovača  sú kompaktné rozmery, vďaka ktorým je ideálne do veľmi malých prevádzok, napr. kaviarní. Zariadenie s takýmto objemom katexu je vhodné pre samostatné spotrebiče napríklad kávovar, umývačka riadu. V prípade, že máte záujem o úpravu vody v menšej domácnosti, je ideálnym riešením zmäkčovač vody napr. Aquatip® Logix Crystal 10L. Pokiaľ ide o väčšiu domácnosť alebo prevádzku, odporúčame zvoliť silnejšie zariadenie napr. Aquatip® Logix Crystal  20L s vyšším objemom katexu, a to aj kvôli životnosti živice a spotrebe soli.

Hlavné benefity

  • Obsahuje užívateľsky prívetivý LCD displej a manuálne nastavenie pozície cyklu pre jednoduchšiu a rýchlejšiu inštaláciu a servis zariadenia.
  • Je plnoautomatický, to znamená, že nevyžaduje žiadnu obsluhu okrem pravidelného dosypávania tabletovanej soli.
  • Samotné zariadenie je certifikované na použitie pre pitné vody v EÚ aj v Slovenskej republike.
  • Kompaktné rozmery, vďaka ktorým sa pohodlne zmestí aj do veľmi malých priestorov.
  • Vhodný aj pre samostané spotrebiče ako napr. kávovar, umývačka riadu.
 

Informácie o výrobcovi

Spoločnosť Pentair  vyrába jedny z najkvalitnejších produktov, ktoré  distribuuje po celom svete. Jedna sa prevažne o  riadiace hlavice s označením  Autotrol, GE, Fleck, Wellmate a podobne.  Spoločnosť pôsobí v oblasti úpravy vody viac ako 40 rokov. Disponuje niekoľkými certifikátmi kvality, medzi ktoré patrí WQA a NSF. Viac informácií o spoločnosti nájdete na webovej stránke: www.pentair.com. Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme pri výbere vhodného zariadenia pre vás. Naši šikovní technici vám radi odborne namontujú akékoľvek zariadenie a poskytnú pravidelný servis zariadenia kdekoľvek na Slovensku.  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: