Zúčastnili sme sa medzinárodného veľtrhu Aquatherm v Prahe

Zdielať článok

Share on facebook
Share on email


Na prelome februára a marca sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu Aquatherm, ktorý sa uskutočnil v Prahe. Našu spoločnosť prezentovali odborníci na úpravu vody, ktorí predstavili návštevníkom vybrané produkty a zodpovedali všetky otázky. Pre tých, ktorým sa prísť v danom termíne nepodarilo, sme pripravili krátku videoreportáž:


Už v pondelok sme pre Vás stavali náš personalizovaný stánok v hale č. 5, aby bolo pri príchode prvých návštevníkov veľtrhu všetko pripravené. Súčasťou stánku je LCD displej, na ktorom bolo spustená ukážka inštalácií našich zariadení v domácnostiach ale aj priemyselné realizácie vo veľkých firmách.

Výber produktov sme prispôsobili individálnym potrebám návštevníkov – mohli si prezrieť zariadenia na celodomovú úpravu vody, ktoré sa montujú na vstup vody do objektu, ale aj kuchynské filtre na pitnú vodu. Konkrétne ide o rôzne typy zmäkčovačov vody, uhlíkové filtre na chlór, reverzné osmózy či UV lampy na dezinfekciu vody.

Medzinárodný veľtrh Aquatherm
Kolobeh s filtráciou vody prostredníctvom predfiltra, katexovej zmesi a následnej dezinfekcie UV lampou sme pre lepšiu predstavu uviedli do prevádzky priamo v rámci nášho stánku. Rovnako bol priamo nainštalovaný aj systém reverznej osmózy na produkciu skutočne čistej pitnej vody a ionizátor vody. Produktom ionizátorov je alkalická voda s vysokým pH, ktorú si obľúbili zákazníci po celom svete vďaka jej výnimočným vlastnostiam.

Stánok spoločnosti Aquatrend

Medzinárodný veľtrh Aquatherm

Ďakujeme všetkým návštevníkom veľtrhu a nášho stánku. V prípade záujmu nás už čoskoro môžete opäť navštíviť na veľtrhu CONECO v Bratislave alebo v rámci akcie Stavební veletrhy v Brne. Sledujte náš blog alebo facebook pre viac informácií.

Ďalšie

Nezaradené

Pozývame vás na veľtrh Aquatherm Nitra 2019

Osobný kontakt s našimi klientmi, partnermi a verejnosťou je pre nás veľmi dôležitý, aj preto sa pravidelne zúčastňujeme odborných veľtrhov a konferencií. V dňoch od

Nezaradené

Zhrnutie medzinárodného veľtrhu ForArch 2018

Koncom minulého mesiaca sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu ForArch 2018. Najväčšia stavebná výstava v Českej republike sa konala v dňoch 18. – 22. septembra. Návštevníci

Close Menu
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak
×
×

Cart