Zúčastnili sme sa výstavy CONECO VODA – 2018

Zdielať článok

Share on facebook
Share on email

Tak ako minulý rok, aj tento rok sme sa zúčastnili výstavy CONECO – RACIOENERGIA – PASÍVNE DOMY – DREVOSTAVBY – VODA 2018, ktorá sa koná každoročne v Incheba Expo v Bratislave. Na výstave sme prezentovali novinky z oblasti zmäkčovania, filtrácie a tiež ionizácie vody. Prezentácia produktov zahŕňala ukážku jednotlivých zariadení na úpravu vody s poradenstvom od našich odborných technológov.

Veľtrh CONECO v Incheba expo Bratislava

Aquatrend na výstave CONECO

Filtre na vodu od spoločnosti Aquatrend

Návštevníci výstavy, ktorí sa  pristavili pri našom stánku, mali možnosť prezrieť si zariadenia z našej ponuky naživo. Ponúkame pre vás širokú škálu produktov, ktoré vynikajú svojou spoľahlivosťou a kvalitou. Boli to nie len zmäkčovače vody najnovšej generácie, ale aj mechanické a uhlíkové filtre, UV lampy na vodu či filtre na úpravu pitnej vody. Nechýbala možnosť ochutnať ionizovanú vodu s vysokým pH alebo vodu filtrovanú reverznou osmózou priamo v našom stánku.

Prezentácia firmy Aquatrend

CONECO Racioenergia 2018

Na otázky návštevníkov odpovedali odborníci z praxe, ktorí každý deň prichádzajú do kontaktu s produktami, a tak vedia poradiť pri výbere vhodného filtračného zariadenia pre každý problém s vodou. Tí istí odborní technológovia vám radi poradia aj na chate na webovej stránke, prípadne emailom alebo telefonicky. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

Prezentácia produktov na veľtrhu CONECO

Spoločnosť Aquatrend na veľtrhu CONECO

Sme veľmi radi, že sme mali možnosť zúčastniť sa veľtrhu a opäť sa stretnúť s našimi aktuálnymi aj budúcimi klientmi a obchodnými partnermi naživo.

Ďalšie

Nezaradené

Pozývame vás na veľtrh Aquatherm Nitra 2019

Osobný kontakt s našimi klientmi, partnermi a verejnosťou je pre nás veľmi dôležitý, aj preto sa pravidelne zúčastňujeme odborných veľtrhov a konferencií. V dňoch od

Nezaradené

Zhrnutie medzinárodného veľtrhu ForArch 2018

Koncom minulého mesiaca sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu ForArch 2018. Najväčšia stavebná výstava v Českej republike sa konala v dňoch 18. – 22. septembra. Návštevníci

Close Menu
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak
×
×

Cart