Batéria na filtrovanú vodu BLANCO TRIMA

Kód: 001353 - CHROM 001353 - ZLATA Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Blanco
€379 €429 od €379 €315,83 bez DPH €357,50 bez DPH od €315,83 bez DPH
Na objednávku (>5 ks) Na objednávku (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

Vodovodná batéria BLANCO TRIMA v kovovom prevedení je spojenie kvality, funkčnosti a maximálneho bezpečia pri dodávke filtrovanej vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Batérie na filtrovanú vodu Blanco sú vyrábané nemeckou spoločnosťou s dlhoročnými skúsenosťami. Dôsledná kvalita a overená funkčnosť idú ruka v ruke z dizajnom, ktorý vdýchne kuchyni luxus, no paradoxne prináša jednoduchú manipuláciu a ľahkú obsluhu. Batérie splnia očakávania aj náročných majiteľov domácností, ktorí si môžu vybrať až z 12 oku lahodiach farebných odtieňov.

Najvyššia kvalita a bezpečnosť

Nemecká spoločnosť Blanco je na trhu od roku 1925. Roky praxe a inovácii sa podpísali na celkovej kvalite zariadení. Silná značka si získala priaznivcov po celom svete najmä kvôli prístupu vo výrobných procesoch, pri ktorých kladie prísny dôraz na funkčnosť, vzhľad, ako aj na maximálne bezpečie. Komponenty použité na výrobu batérii podliehajú prísnym testom a certifikácii DVGW, čo sa pozitívne odzrkadľuje predovšetkým v dlhoročnom používaní bez vyžadovania náročnej údržby, opráv či reklamácií. Batérie na filtrovanú vodu Blanco, z hľadiska spotrebiteľa, spĺňajú najvyššie požiadavky, preto sú vhodné aj pre náročnejších používateľov.

Dizajn a funkčnosť

Vďaka nadčasovému a ideálne tvarovanému dizajnu sa z batérie BLANCO stáva “kuchynský klenot”. V tomto prípade, batéria neslúži len ako pomôcka pri umývaní riadu. Ide o príťažlivú pastvu pre oči, ktorá spája v sebe dokonalo vyšperkovanú formu a kvalitu zároveň. Nemecký punc radí batérie do extra triedy. Komponenty sú zhotvené s dôrazom na kvalituna odolnosť, pričom sú v súlade s najnovšími technologickými trendami. Všetky súčasti batérie (tesnenia, kartuš, sitko pre rohový ventil, spätný ventil) sú testované, tzn., že z hľadiska zdravia zaisťujú maximálnu bezpečnosť. Použitá mechanika je garanciou dlhej životnosti, zaručuje jednoduchú manipuláciu (ľahkosť pri otváraní a zatváraní ventilov), zaisťuje nenáročnú obsluhu, poskytuje komfort a rozhodne nie je stelesnením rutiny. Čerešničkou na torte je možnosť zladenia batérie a drezu do rovnakého farebného odtieňa.

Pokročilé funkcie

Profesionálne vybavenie prinesie do vašej modernej domácnosti kúsok profi kuchyne s pútavým dizajnom, ako aj so svojimi pokročilými funkciami.
 • Jednoduché ovládanie: s batériami na filtrovanú vodu Blanco si ľahko napustíte filtrovanú vodu v ľavej časti a úžitkovú nefiltrovanú vodu v pravej časti spolu s nastavením teploty vody podľa vašich požiadaviek;
 • Šetrenie priestoru: vďaka spojeniu 2 v 1 nie je potrebný dodatočný otvor pre filtrovanú vodu;
 • Inteligentná schopnosť: batéria Fontas II Silgranit disponuje integrovanou výpusťou so špeciálnymi perlátormi, ktoré prispievajú k úspore vody;
 • Hygienické plus: vďaka oddelenému odtoku vody a samostatnému výstupu pre filtrovanú vodu sa nikdy nezmieša filtrovaná voda s obyčajnou vodou;
 • Koordinácia pohybu: otáčateľná batéria v rozmedzí 360 ° zjednoduší manipuláciu pri umývaní a oplachovaní väčšieho riadu či hrncov.
Všeobecné technické parametre:
 • o 360 ° otáčateľný odtok vody
 • Ø 35 mm otvor
 • kartuš s keramickými tesneniami
 • 3 flexibilné hadičky s dĺžkou 450 mm a 3/8‘‘ maticou pre jednoduchú inštaláciu
 • patentovaný regulátor prúdu zamedzuje tvorbe vodného kameňa
 • stabilizačná platnička na zvýšenie stability kuchynskej batérie
 • LGA certifikát plánovaný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: