Ionizačná fľaša AQUAtip®

Kód: 000877
Neohodnotené
Značka: AQUAtip®
€49,90 €41,58 bez DPH
Momentálne nedostupné
Praktická ionizačná fľaša z nerezu na jednoduchú výrobu alkalickej vody kdekoľvek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ionizačná fľaša Aquatip® predstavuje prenosný ionizátor vody premieňa bežnú vodu na alkalickú. Zariadenie sa vyrába z ušľachtilej ocele s dvojitými stenami a filtrami využívajúcimi 13 typov minerálov. Jedná sa napríklad o tieto minerály:
 • Turmalín - dávno uznávaný minerál známy aj ako elektrický kameň, pretože pri styku s vodou pôsobí elektrolyticky a ionizuje ju. Pomáha vode lepšie prenikať do buniek, keďže rozkladá veľké zhluky buniek na menšie, ktoré cez kanáliky v bunkovej stene ľahšie prechádzajú. S tým súvisí silnejšia hydratácia organizmu.
 • Zeolit - tento vulkanický minerál pôsobí ako prírodná dezinfekcia, vďaka svojim unikátnym fyzikálno-chemickým vlastnostiam a mikropórovitej štruktúre na seba viažu ťažké kovy, pesticídy, herbicídy a ďaľšie nežiadúce látky nachádzajúce sa vo vode.
 • Maifanit - podobne ako zeolit, i maifanit dokáže na seba viazať škodlivé látky a nečistoty, navyše ionizuje vodu a stabilizuje hodnotu pH.
 • Nanoprášok striebra - využíva sa najmä pre jeho silné antibakteriálne účinky, čím prispieva k zlepšeniu kvality vody.
 • Nefrit Mu Yu - ide o vzácny druh nefritu, ktorý pri vložení do vody na dve hodiny obohatí jej zoženie až o 26 rôznych minerálnych látok.
 • Bentonit - pre svoje liečivé účinky sa používa táto ílovitá hornina už dlhšie, dokáže liečiť kožné ochorenia, pôsobí ako antiparazitikum, neutralizuje toxíny v črevnom trakte a pomáha pri vnútorných poruchách organizmu.
 

Použitie

Jednoducho nalejte do fľaše bežnú vodu a nechajte pôsobiť 5 až 10 minút, spomenuté minerály sa vo fľaši zaktivizujú a premenia vodu na alkalickú. Ionizačnú fľašu využijete nie len v domácnosti, ale aj v práci, pri športe, cestovaní alebo máte na pláne akúkoľvek inú činnosť. S týmto produktom budete mať kvalitnú pitnú vodu stále po ruke.  

Benefity používania Ionizačnej fľaše Aquatip®

 • pomáha vyrovnávať pH rovnováhu vo vašom tele,
 • vytvára nadbytok záporných iónov,
 • upravuje ORP vody do záporného rozsahu,
 • redukuje veľkosť zhlukov molekúl vody, čo spôsobuje ich jednoduchšie prenikanie do buniek,
 • vytvára aktívne vodíkové ióny,
 • vyrábaná z ušľachtilej ocele, neobsahuje žiadne plasty, ktoré by mohli do vody uvoľňovať škodlivé látky,
 • jednoduché čistenie fľaše a údržba len pravidelnou výmenou filtra,
 • lahodná chuť vody.
 

​​​​​​Aké sú výhody pitia alkalickej vody?

Alkalická voda je pre svoje priaznivé účinky pre zdravie odporúčaná mnohými odborníkmi a lekármi, či už na pitie, varenie, ale aj liečbu. Vďaka vysokej hodnote pH vyrovnáva kyslé prostredie v tele a pôsobí ako silný antioxidant. Menšie molekuly vody zabezpečujú lepšie vstrebávanie a hydratáciu organizmu. Každodenné pitie živej vody spomaľuje starnutie organizmu.  

Výmena náhradného filtra

Výmena filtra sa odporúča po 12 mesiacoch (pri priemernom filtrovaní 2-3 l vody denne). Vrchný náhradný filter je možné vymeniť, ale spodný je stály, trvalý len sa nevymieňa. Náhradný filter sa jednoducho vytiahne a vloží sa nový na pôvodné miesto.  

Obsah balenia

Fľaša je zabalená v  krásnej modro-bielej krabičke. Krabička obsahuje ionizačnú fľašu a filtračný modul.  

Čo urobiť pred prvým použitím fľaše?

Ionizačnú fľašu Aquatip® ION je potrebné ju naplniť horúcou vodou s teplotou okolo 60°C pre aktiváciu minerálov. Počkajte, pokým sa voda ochladí, proces zopakujte 3 krát, následne fľašu vyprázdnite a môžete ju začať používať. Pri napĺňaní fľaše vodou dbajte na to, aby ste ju naplnili celú. Ak chcete ochrániť fľašu a filter pred poškodením, nepoužívajte vodu s teplotou nad 50°C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: