Ionizačná fľaša AQUAtip®

Kód: 000877
Neohodnotené
Značka: AQUAtip®
€49,90 €41,58 bez DPH
Momentálne nedostupné
Praktická ionizačná fľaša z nerezu na jednoduchú výrobu alkalickej vody kdekoľvek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ionizačná fľaša Aquatip® predstavuje prenosný ionizátor vody premieňa bežnú vodu na alkalickú. Zariadenie sa vyrába z ušľachtilej ocele s dvojitými stenami a filtrami využívajúcimi 13 typov minerálov. Jedná sa napríklad o tieto minerály:
 • Turmalín - dávno uznávaný minerál známy aj ako elektrický kameň, pretože pri styku s vodou pôsobí elektrolyticky a ionizuje ju. Pomáha vode lepšie prenikať do buniek, keďže rozkladá veľké zhluky buniek na menšie, ktoré cez kanáliky v bunkovej stene ľahšie prechádzajú. S tým súvisí silnejšia hydratácia organizmu.
 • Zeolit - tento vulkanický minerál pôsobí ako prírodná dezinfekcia, vďaka svojim unikátnym fyzikálno-chemickým vlastnostiam a mikropórovitej štruktúre na seba viažu ťažké kovy, pesticídy, herbicídy a ďaľšie nežiadúce látky nachádzajúce sa vo vode.
 • Maifanit - podobne ako zeolit, i maifanit dokáže na seba viazať škodlivé látky a nečistoty, navyše ionizuje vodu a stabilizuje hodnotu pH.
 • Nanoprášok striebra - využíva sa najmä pre jeho silné antibakteriálne účinky, čím prispieva k zlepšeniu kvality vody.
 • Nefrit Mu Yu - ide o vzácny druh nefritu, ktorý pri vložení do vody na dve hodiny obohatí jej zoženie až o 26 rôznych minerálnych látok.
 • Bentonit - pre svoje liečivé účinky sa používa táto ílovitá hornina už dlhšie, dokáže liečiť kožné ochorenia, pôsobí ako antiparazitikum, neutralizuje toxíny v črevnom trakte a pomáha pri vnútorných poruchách organizmu.
 

Použitie

Jednoducho nalejte do fľaše bežnú vodu a nechajte pôsobiť 5 až 10 minút, spomenuté minerály sa vo fľaši zaktivizujú a premenia vodu na alkalickú. Ionizačnú fľašu využijete nie len v domácnosti, ale aj v práci, pri športe, cestovaní alebo máte na pláne akúkoľvek inú činnosť. S týmto produktom budete mať kvalitnú pitnú vodu stále po ruke.  

Benefity používania Ionizačnej fľaše Aquatip®

 • pomáha vyrovnávať pH rovnováhu vo vašom tele,
 • vytvára nadbytok záporných iónov,
 • upravuje ORP vody do záporného rozsahu,
 • redukuje veľkosť zhlukov molekúl vody, čo spôsobuje ich jednoduchšie prenikanie do buniek,
 • vytvára aktívne vodíkové ióny,
 • vyrábaná z ušľachtilej ocele, neobsahuje žiadne plasty, ktoré by mohli do vody uvoľňovať škodlivé látky,
 • jednoduché čistenie fľaše a údržba len pravidelnou výmenou filtra,
 • lahodná chuť vody.
 

​​​​​​Aké sú výhody pitia alkalickej vody?

Alkalická voda je pre svoje priaznivé účinky pre zdravie odporúčaná mnohými odborníkmi a lekármi, či už na pitie, varenie, ale aj liečbu. Vďaka vysokej hodnote pH vyrovnáva kyslé prostredie v tele a pôsobí ako silný antioxidant. Menšie molekuly vody zabezpečujú lepšie vstrebávanie a hydratáciu organizmu. Každodenné pitie živej vody spomaľuje starnutie organizmu.  

Výmena náhradného filtra

Výmena filtra sa odporúča po 12 mesiacoch (pri priemernom filtrovaní 2-3 l vody denne). Vrchný náhradný filter je možné vymeniť, ale spodný je stály, trvalý len sa nevymieňa. Náhradný filter sa jednoducho vytiahne a vloží sa nový na pôvodné miesto.  

Obsah balenia

Fľaša je zabalená v  krásnej modro-bielej krabičke. Krabička obsahuje ionizačnú fľašu a filtračný modul.  

Čo urobiť pred prvým použitím fľaše?

Ionizačnú fľašu Aquatip® ION je potrebné ju naplniť horúcou vodou s teplotou okolo 60°C pre aktiváciu minerálov. Počkajte, pokým sa voda ochladí, proces zopakujte 3 krát, následne fľašu vyprázdnite a môžete ju začať používať. Pri napĺňaní fľaše vodou dbajte na to, aby ste ju naplnili celú. Ak chcete ochrániť fľašu a filter pred poškodením, nepoužívajte vodu s teplotou nad 50°C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie