Ionizačná kanvica AQUAtip® ION pitcher Slim

Kód: 000844 000843 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: AQUAtip®
€49 €49,90 od €49 €40,83 bez DPH €41,58 bez DPH od €40,83 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

Účelová ionizačná kanvica od značky AQUAtip® pre jednoduchú výrobu alkalickej 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ionizačná kanvica Aquatip® ION pitcher Slim je praktické zariadenie, ktoré prostredníctvom výmenného filtra s minerálnou vložku mení bežnú vodu na alkalickú vodu prospešnú pre naše zdravie. Ionizačnú kanvicu môžete  používať v domácnosti na produkciu alkalickej vody vhodnej na pitie i varenie. Zlepšuje chuť vašej kávy aj čajov a pomôže vám v boji s ochoreniami súvisiacimi so znečistením pitnej vody.

Výhody využívania ionizačnej kanvice

  • Filtrácia -  Filtračná ionizačná kanvicu vodu filtruje a zároveň aj produkuje alkalickú vodu. Materiál zásobníka na vodu tvorí vysoko kvalitný uhlík a patentované antibakteriálne a ďalšie minerálne prvky, ktoré odstraňujú z vody chlór, a iné škodlivé látky. Zároveň slúžia aj ako prevencia pred bakteriálnym znečistením.
  • Alkalizácia - Ionizačná kanvica Aquatip® ION pitcher zvyšuje pH na 8,5 až 9,5. Minerálne látky sa vďaka optimálnemu vyváženiu v ionizovanej vode do organizmu lepšie vstrebávajú a  pomáhajú podporovať nervový systém a celkové zdravie.
  • Antioxidácia - Ďalšou výhodou je produkcia záporných hydroxylových iónov, ktoré znižujú ORP na -200 až -400 mV. Voda s takýmito hodnotami ORP pôsobí ako silný antioxidant.
  • Hydratácia - V ionizovanej vode sa molekuly vody združujú do menších clusterov, tým sa ľahšie vstrebávajú do buniek a zabezpečujú niekoľkokrát lepšiu hydratáciu organizmu ako pri pití bežnej vody.

   

Z čoho sa skladá filtračná vložka?

Filtračná vložka obsahuje tieto zložky:

  • Turmalín - dávno uznávaný minerál známy aj ako elektrický kameň, ktorý pri styku s vodou pôsobí elektrolyticky a ionizuje ju. Pomáha vode lepšie prenikať do buniek a s tým súvisí silnejšia hydratácia organizmu.
  • Zeolit - tento vulkanický minerál pôsobí ako prírodná dezinfekcia, vďaka svojim unikátnym fyzikálno-chemickým vlastnostiam. Mikropórovitá štruktúra na seba viažu ťažké kovy, pesticídy, herbicídy a ďalšie nežiadúce látky nachádzajúce sa vo vode.
  • Maifanit - podobne ako zeolit, i maifanit dokáže na seba viazať škodlivé látky a nečistoty, navyše ionizuje vodu a stabilizuje hodnotu pH.
  • Nanoprášok striebra - využíva sa najmä pre jeho silné antibakteriálne účinky, čím prispieva k zlepšeniu kvality vody.
  • Nefrit Mu Yu - ide o vzácny druh nefritu, ktorý pri vložení do vody na dve hodiny obohatí jej zoženie až o 26 rôznych minerálnych látok.
  • Bentonit - pre svoje liečivé účinky sa používa táto ílovitá hornina už dlhšie, dokáže liečiť kožné ochorenia, pôsobí ako antiparazitikum, neutralizuje toxíny v črevnom trakte a pomáha pri vnútorných poruchách organizmu.

 

Údržba kanvice

Údržba ionizačnej kanvice predstavuje len pravidelnú výmenu filtra pri prietoku cca 300 l vody optimálne každé 2-3 mesiace. Na výmenu filtra vás upozorní indikátor, ktorého hodnota zo 60 dní klesne na 0 dní.  

Samootvárací poklop na vrchnáku kanvice

Manipuláciu s kanvicou a jej využívanie vám zjednoduší aj samootvárací vrchnák na kanvici. Pri naklonení kanvice nad pohár sa vrchnák automaticky otvorí a umožní vám jednoduchšie si naliať živú alkalickú vodu u vás doma.  

Balenie obsahuje

Súčasťou balenia je okrem samotnej ionizačnej kanvice aj filtračný modul a samozrejme aj návod na použitie.  

Inštalácia filtračného modulu do ionizačnej kanvice

Postup inštalácie filtračného modulu do kanvice je veľmi jednoduchý. Modul po vybalení z ochranného balenia jednoducho  našróbuujte do zásobníka vody v kanvici. Rovnako postupujte aj pri výmene filtračného modulu za nový.  

Špecifikácia 

Rozmery (V,Š,H):  32 x 30 x17 cm Objem kanvice:  3 litre Objem prefiltrovanej vody: 2 litre pH: závisí od vstupnej vody ORP (závisí od zdroja vody): -250 mV Výmena filtra: pri prietoku cca 300 litrov vody optimálne každé 2-3 mesiac  

Návod na použitie AQUATIP-ION-PITCHER-kanvica-návod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie