Ionizačná kanvica AQUAtip® ION pitcher Slim

Kód: 000842 000844 000843 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: AQUAtip®
€49 €40,83 bez DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Na objednávku (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

Účelová ionizačná kanvica od značky AQUAtip® pre jednoduchú výrobu alkalickej 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ionizačná kanvica Aquatip® ION pitcher Slim je praktické zariadenie, ktoré prostredníctvom výmenného filtra s minerálnou vložku mení bežnú vodu na alkalickú vodu prospešnú pre naše zdravie. Ionizačnú kanvicu môžete  používať v domácnosti na produkciu alkalickej vody vhodnej na pitie i varenie. Zlepšuje chuť vašej kávy aj čajov a pomôže vám v boji s ochoreniami súvisiacimi so znečistením pitnej vody.

Výhody využívania ionizačnej kanvice

  • Filtrácia -  Filtračná ionizačná kanvicu vodu filtruje a zároveň aj produkuje alkalickú vodu. Materiál zásobníka na vodu tvorí vysoko kvalitný uhlík a patentované antibakteriálne a ďalšie minerálne prvky, ktoré odstraňujú z vody chlór, a iné škodlivé látky. Zároveň slúžia aj ako prevencia pred bakteriálnym znečistením.
  • Alkalizácia - Ionizačná kanvica Aquatip® ION pitcher zvyšuje pH na 8,5 až 9,5. Minerálne látky sa vďaka optimálnemu vyváženiu v ionizovanej vode do organizmu lepšie vstrebávajú a  pomáhajú podporovať nervový systém a celkové zdravie.
  • Antioxidácia - Ďalšou výhodou je produkcia záporných hydroxylových iónov, ktoré znižujú ORP na -200 až -400 mV. Voda s takýmito hodnotami ORP pôsobí ako silný antioxidant.
  • Hydratácia - V ionizovanej vode sa molekuly vody združujú do menších clusterov, tým sa ľahšie vstrebávajú do buniek a zabezpečujú niekoľkokrát lepšiu hydratáciu organizmu ako pri pití bežnej vody.

   

Z čoho sa skladá filtračná vložka?

Filtračná vložka obsahuje tieto zložky:

  • Turmalín - dávno uznávaný minerál známy aj ako elektrický kameň, ktorý pri styku s vodou pôsobí elektrolyticky a ionizuje ju. Pomáha vode lepšie prenikať do buniek a s tým súvisí silnejšia hydratácia organizmu.
  • Zeolit - tento vulkanický minerál pôsobí ako prírodná dezinfekcia, vďaka svojim unikátnym fyzikálno-chemickým vlastnostiam. Mikropórovitá štruktúra na seba viažu ťažké kovy, pesticídy, herbicídy a ďalšie nežiadúce látky nachádzajúce sa vo vode.
  • Maifanit - podobne ako zeolit, i maifanit dokáže na seba viazať škodlivé látky a nečistoty, navyše ionizuje vodu a stabilizuje hodnotu pH.
  • Nanoprášok striebra - využíva sa najmä pre jeho silné antibakteriálne účinky, čím prispieva k zlepšeniu kvality vody.
  • Nefrit Mu Yu - ide o vzácny druh nefritu, ktorý pri vložení do vody na dve hodiny obohatí jej zoženie až o 26 rôznych minerálnych látok.
  • Bentonit - pre svoje liečivé účinky sa používa táto ílovitá hornina už dlhšie, dokáže liečiť kožné ochorenia, pôsobí ako antiparazitikum, neutralizuje toxíny v črevnom trakte a pomáha pri vnútorných poruchách organizmu.

 

Údržba kanvice

Údržba ionizačnej kanvice predstavuje len pravidelnú výmenu filtra pri prietoku cca 300 l vody optimálne každé 2-3 mesiace. Na výmenu filtra vás upozorní indikátor, ktorého hodnota zo 60 dní klesne na 0 dní.  

Samootvárací poklop na vrchnáku kanvice

Manipuláciu s kanvicou a jej využívanie vám zjednoduší aj samootvárací vrchnák na kanvici. Pri naklonení kanvice nad pohár sa vrchnák automaticky otvorí a umožní vám jednoduchšie si naliať živú alkalickú vodu u vás doma.  

Balenie obsahuje

Súčasťou balenia je okrem samotnej ionizačnej kanvice aj filtračný modul a samozrejme aj návod na použitie.  

Inštalácia filtračného modulu do ionizačnej kanvice

Postup inštalácie filtračného modulu do kanvice je veľmi jednoduchý. Modul po vybalení z ochranného balenia jednoducho  našróbuujte do zásobníka vody v kanvici. Rovnako postupujte aj pri výmene filtračného modulu za nový.  

Špecifikácia 

Rozmery (V,Š,H):  32 x 30 x17 cm Objem kanvice:  3 litre Objem prefiltrovanej vody: 2 litre pH: závisí od vstupnej vody ORP (závisí od zdroja vody): -250 mV Výmena filtra: pri prietoku cca 300 litrov vody optimálne každé 2-3 mesiac  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: