0915 805 497
Pondelok - piatok od 8:00 do 16:00 hod
Menu

 

KOLAUDAČNÝ ROZBOR VODY

V spolupráci s akreditovaným laboratóriom zabezpečujeme našim klientom certifikované rozbory vody, ktoré je možné použiť aj pri kolaudácii. Na základe merania vieme určiť, či voda spĺňa požiadavky na pitnú vodu stanovené nariadením vlády Slovenskej republiky č. 496/2010 Z.z. alebo je potrebná jej úprava. Rozbor zahŕňa okrem fyzikálnych a chemických ukazovateľov aj mikrobiologické meranie kvality vody. Platnosť kolaudačného rozboru je 6 mesiacov od jeho vykonania.

AKO POSTUPOVAŤ?

  1. V prípade záujmu o minimálny rozbor pitnej vody, ktorý môže byť použitý pre účely kolaudácie, nás kontaktujte telefonicky/emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára uvedeného nižšie – radi vám poradíme, ktorý rozbor vody je vhodný a čo všetko môžete na základe konkrétneho rozboru o kvalite svojej vody zistiť.
  2. Budeme potrebovať vaše údaje: meno, priezvisko, adresa, telefonický kontakt a email – následne vás bude kontaktovať pracovník laboratória ohľadom dohodnutia odberu vzorky vody.
  3. Po prijatí vzorky bude rozbor vody vykonaný v akreditovanom laboratóriu a o jeho výsledkoch vás budeme informovať telefonicky, originál protokolu s výsledkami rozboru zašleme na vašu adresu.
  4. Pri nevyhovujúcich hodnotách kolaudačného rozboru vody vám navrhneme vhodné riešenie úpravy vody, na základe ktorého bude voda spĺňať stanovené normy.

.

Kolaudačný rozbor vody zahŕňa meranie 29 ukazovateľov kvality vody:minimalny-kolaudacny-rozbor-vody

Cena kolaudačného rozboru je 139€ s DPH vrátane odberu vzorky vody pracovníkom akreditovaného laboratória. Zhotovenie do týždňa. Upozorňujeme, že vzorky sa pri tomto rozbore neodoberajú v piatok ani cez víkendy.

 

 

 

Máte záujem o kolaudačný rozbor vody?

V prípade záujmu o rozbor vody nám napíšte Vaše kontaktné údaje: meno, priezvisko, adresa, telefonický a mailový kontakt. Objednávka prostredníctvom kontaktného formuláru je nezáväzná, po prijatí správy Vás budeme kontaktovať.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.