Pozvánka na Stavební veletrhy Brno

Zdielať článok

Share on facebook
Share on email

Stavební veletrhy BrnoAj tento mesiac nás môžete stretnúť a prezrieť si vybrané produkty z našej ponuky osobne. V dňoch  25. až 28.04. 2018 sa zúčastníme stavebného veľtrhu v Brne, kde vás všetkých srdečne pozývame.

Prečo navštíviť náš stánok?

Naši odborníci vám budú počas celého trvania veľtrhu k dispozícii. V prípade, že máte akékoľvek otázky ohľadom úpravy vody, neváhajte sa na nich obrátiť. Radi návštevníkom stánku poradia vhodné filtračné zariadenie na odstránenie škodlivín z vody – či už ide o zmäkčenie tvrdej vody, filtráciu dusičnanov alebo železa a mangánu z vody, prípadne dezinfekciu prostredníctvom UV lampy na vodu.

V rámci našich služieb poskytujeme klientom okrem technologického návrhu aj samotnú montáž či záručný a pozáručný servis zariadení.

Kde nás nájdete?

Nájdete nás v Pavilóne P – tešíme sa na vašu návštevu. Okrem chutnej kávy vám radi ponúkneme aj vodu filtrovanú systémom reverznej osmózy či alkalickú vodu, ktorú produkuje ionizátor umiestnený v priestoroch stánku.

Stavebni veletrhy Brno stanok Aquatrend

Ďalšie

Nezaradené

Pozývame vás na veľtrh Aquatherm Nitra 2019

Osobný kontakt s našimi klientmi, partnermi a verejnosťou je pre nás veľmi dôležitý, aj preto sa pravidelne zúčastňujeme odborných veľtrhov a konferencií. V dňoch od

Nezaradené

Zhrnutie medzinárodného veľtrhu ForArch 2018

Koncom minulého mesiaca sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu ForArch 2018. Najväčšia stavebná výstava v Českej republike sa konala v dňoch 18. – 22. septembra. Návštevníci

Close Menu
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak
×
×

Cart